Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (4 etapas), Data: 2019-04-27, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Valentinas Bagdanavičius 
 Jonas Bartkus 
21
14
12
21
19
21
 31'
12
21
21
8
21
16
 35'
21
7
21
14
 21'
148/122
26
2
2
2 Darius Kubilius 
 Aidas Poderys 
14
21
21
12
21
19
 31'
21
18
9
21
8
21
 31'
21
13
17
21
21
16
153/162
-9
2
3
3 Jovitas Gatelis 
 Valentinas Golubevas 
21
12
8
21
16
21
 35'
18
21
21
9
21
8
 31'
21
9
21
18
 24'
147/119
28
2
1
4 Žanas Sabulis 
 Arūnas Vizgirda 
7
21
14
21
 21'
13
21
21
17
16
21
9
21
18
21
 24'
98/143
-45
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Albertas Rimkus 
 Arnoldas Slušnys 
21
17
21
18
 20'
20
22
21
17
17
21
 37'
100/95
5
1
2
2 Saulius Eibukas 
 Rytis Vizgirda 
17
21
18
21
 20'
15
21
16
21
 21'
66/84
-18
0
3
3 Šarūnas Poderys 
 Lukas Puišys 
22
20
17
21
21
17
 37'
21
15
21
16
 21'
102/89
13
2
1



2019-04-27  
   1-a vieta
 5    Jovitas Gatelis,  Valentinas Golubevas  
[66] 15:10   Š.Poderys, L.Puišys
 6    Šarūnas Poderys,  Lukas Puišys   21:17  12:21  22:20 [34']
   



2019-04-27  
   3-a vieta
 1    Valentinas Bagdanavičius,  Jonas Bartkus  
[67] 15:10   V.Bagdanavičius, J.Bartkus
 2    Albertas Rimkus,  Arnoldas Slušnys   21:18  21:16 [22']
   



2019-04-27  
   5-a vieta
 3    Darius Kubilius,  Aidas Poderys  
[68] 15:10   D.Kubilius, A.Poderys
 4    Saulius Eibukas,  Rytis Vizgirda   21:13  21:17 [22']
   



 
   7-a vieta
 7    Žanas Sabulis,  Arūnas Vizgirda  
 Ž.Sabulis, A.Vizgirda
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.