Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (4 etapas), Data: 2019-04-27, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Valentinas Bagdanavičius 
 Jonas Bartkus 
21
14
12
21
19
21
 31'
12
21
21
8
21
16
 35'
21
7
21
14
 21'
148/122
26
2
2
2 Darius Kubilius 
 Aidas Poderys 
14
21
21
12
21
19
 31'
21
18
9
21
8
21
 31'
21
13
17
21
21
16
153/162
-9
2
3
3 Jovitas Gatelis 
 Valentinas Golubevas 
21
12
8
21
16
21
 35'
18
21
21
9
21
8
 31'
21
9
21
18
 24'
147/119
28
2
1
4 Žanas Sabulis 
 Arūnas Vizgirda 
7
21
14
21
 21'
13
21
21
17
16
21
9
21
18
21
 24'
98/143
-45
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Albertas Rimkus 
 Arnoldas Slušnys 
21
17
21
18
 20'
20
22
21
17
17
21
 37'
100/95
5
1
2
2 Saulius Eibukas 
 Rytis Vizgirda 
17
21
18
21
 20'
15
21
16
21
 21'
66/84
-18
0
3
3 Šarūnas Poderys 
 Lukas Puišys 
22
20
17
21
21
17
 37'
21
15
21
16
 21'
102/89
13
2
1



2019-04-27  
   1-a vieta
 5    Jovitas Gatelis,  Valentinas Golubevas  
[66] 15:10   Š.Poderys, L.Puišys
 6    Šarūnas Poderys,  Lukas Puišys   21:17  12:21  22:20 [34']
   



2019-04-27  
   3-a vieta
 1    Valentinas Bagdanavičius,  Jonas Bartkus  
[67] 15:10   V.Bagdanavičius, J.Bartkus
 2    Albertas Rimkus,  Arnoldas Slušnys   21:18  21:16 [22']
   



2019-04-27  
   5-a vieta
 3    Darius Kubilius,  Aidas Poderys  
[68] 15:10   D.Kubilius, A.Poderys
 4    Saulius Eibukas,  Rytis Vizgirda   21:13  21:17 [22']
   



 
   7-a vieta
 7    Žanas Sabulis,  Arūnas Vizgirda  
 Ž.Sabulis, A.Vizgirda
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.