Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (4 etapas), Data: 2019-04-27, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27  
 1   Svetlana Čalkina ,   Ramunė Petrošienė   Dėl 1-4 vietų    
[4] 09:55   S.Čalkina, R.Petrošienė    
 8   Inga Bankauskienė ,   Diana Valantinaitė    21:14  21:16 [23']    
  [22] 11:30   S.Čalkina, R.Petrošienė  
 5   Milda Geršvaltaitytė ,   Diana Vizgirdienė      16:21  22:20  21:13 [35']  
[5] 09:55   M.Geršvaltaitytė, D.Vizgirdienė    
 4   Grėtė Stanaitytė ,   Jolanta Treinytė    21:15  21:10 [22']    1-a vieta
    [40] 12:45   S.Čalkina, R.Petrošienė
 3   Justė Kazakauskaitė ,   Jorūnė Živatkauskaitė        21:15  21:11 [17']
[6] 10:15   B.Baranauskaitė, D.Nikitina    
 6   Birutė Baranauskaitė ,   Diana Nikitina    21:7  21:15 [19']    
  [23] 11:30   B.Baranauskaitė, D.Nikitina  
 7   Violeta Slušnienė ,   Vaida Žitlinskaitė      17:21  21:18  21:18 [34']  
[7] 10:15   R.Narijauskaitė, L.Šiaučiūnienė    
 2   Regina Narijauskaitė ,   Loreta Šiaučiūnienė    21:13  21:17 [22']    
     
     M.Geršvaltaitytė, D.Vizgirdienė  3-a vieta
  [41] 13:10   M.Geršvaltaitytė, D.Vizgirdienė
   R.Narijauskaitė, L.Šiaučiūnienė   21:18  21:19 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Bankauskienė, D.Valantinaitė    
  [24] 11:30   I.Bankauskienė, D.Valantinaitė  
   G.Stanaitytė, J.Treinytė   21:13  21:11 [20']  5-a vieta
    [42] 13:10   V.Slušnienė, V.Žitlinskaitė
   J.Kazakauskaitė, J.Živatkauskaitė     21:13  21:19 [25']
  [25] 11:30   V.Slušnienė, V.Žitlinskaitė  
   V.Slušnienė, V.Žitlinskaitė   21:19  21:14 [23']  
       
       
     G.Stanaitytė, J.Treinytė  7-a vieta
    [43] 13:10   J.Kazakauskaitė, J.Živatkauskaitė
     J.Kazakauskaitė, J.Živatkauskaitė   21:7  21:12 [16']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD  
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.