Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2019, Data: 2019-08-25, Vieta: Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-25 2019-08-25 2019-08-25  
 1   Steponas Januška ,   Edgaras Slušnys   Dėl 1-4 vietų    
[39] 12:45   S.Januška, E.Slušnys    
 8   Ivan Fralou ,   Jokūbas Jasinskas    21:12  21:10 [18']    
  [50] 14:00   S.Januška, E.Slušnys  
 5   Rolandas Juknevičius ,   Nerijus Valuckas      21:17  21:17 [27']  
[40] 12:45   A.Jachontovas, S.Galentas    
 4   Artūras Jachontovas ,   Sigitas Galentas    21:19  21:19 [13']    1-a vieta
    [61] 15:15   G.Dima, A.Slušnys
 3   Vidas Martinkus ,   Linas Zavadskis        21:11  18:21  21:16 [39']
[41] 13:10   V.Martinkus, L.Zavadskis    
 6   Matas Mackevičius ,   Vaidas Mackevičius    21:9  21:8 [27']    
  [51] 14:00   G.Dima, A.Slušnys  
 7   Vitalij Krasovskij ,   Gabrielius Vaičiulis      21:17  22:20 [27']  
[42] 13:10   G.Dima, A.Slušnys    
 2   Giedrius Dima ,   Arnoldas Slušnys    21:14  21:15 [24']    
     
     A.Jachontovas, S.Galentas  3-a vieta
  [62] 15:15   V.Martinkus, L.Zavadskis
   V.Martinkus, L.Zavadskis   21:6  21:7 [38']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Fralou, J.Jasinskas    
  [52] 14:00   I.Fralou, J.Jasinskas  
   R.Juknevičius, N.Valuckas   17:21  21:18  21:9 [30']  5-a vieta
    [63] 15:15   M.Mackevičius, V.Mackevičius
   M.Mackevičius, V.Mackevičius     21:10  21:14 [12']
  [53] 14:25   M.Mackevičius, V.Mackevičius  
   V.Krasovskij, G.Vaičiulis   21:19  21:18 [28']  
       
       
     R.Juknevičius, N.Valuckas  7-a vieta
    [64] 15:15   R.Juknevičius, N.Valuckas
     V.Krasovskij, G.Vaičiulis   21:18  21:13 [17']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.