Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2019, Data: 2019-08-25, Vieta: Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-25 2019-08-25 2019-08-25 2019-08-25  
 1   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [5] 09:25   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 9   Sigitas Galentas 
 Jurita Repšienė 
    29:27  21:15 [26']    
[1] 09:00   S.Galentas, J.Repšienė      
 8   Egidijus Litvinskas 
 Kristina Freimanaitė 
  21:16  21:12 [18']      
    [15] 10:15   T.Paliulis, R.Staupelienė  
 5   Tautvydas Paliulis 
 Renata Staupelienė 
      17:21  21:16  21:15 [31']  
[2] 09:00   T.Paliulis, R.Staupelienė      
 12   Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
  21:16  21:11 [14']      
  [6] 09:25   T.Paliulis, R.Staupelienė    
 13         21:19  21:16 [27']    
 M.Butautas, E.Grigeliūnienė      
 4   Mindaugas Butautas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->       1-a vieta
      [25] 11:30   P.Liutikas, D.Liutikė
 3   Vitalij Krasovskij 
 Jolanta Sereckienė 
        21:18  21:10 [23']
 V.Krasovskij, J.Sereckienė      
 14       ->      
  [7] 09:25   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
 11   Ridas Andrijauskas 
 Rima Januškienė 
    21:8  21:17 [27']    
[3] 09:00   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 6   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  21:9  21:11 [14']      
    [16] 10:15   P.Liutikas, D.Liutikė  
 7   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
      21:17  21:8 [22']  
[4] 09:00   P.Liutikas, D.Liutikė      
 10   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
  21:8  21:15 [13']      
  [8] 09:25   P.Liutikas, D.Liutikė    
 15         21:12  21:18 [25']    
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 2   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    E.Petrošius, V.Slušnienė   3-a vieta
      [26] 11:30   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
       A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   21:15  21:13 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Galentas, J.Repšienė    
    [17] 10:40   M.Butautas, E.Grigeliūnienė  
     M.Butautas, E.Grigeliūnienė   21:10  21:19 [21']   5-a vieta
      [27] 11:30   M.Butautas, E.Grigeliūnienė
     V.Krasovskij, J.Sereckienė     21:19  21:19 [24']
    [18] 10:40   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   21:17  21:13 [23']  
         
         
       S.Galentas, J.Repšienė   7-a vieta
      [28] 11:30   V.Krasovskij, J.Sereckienė
       V.Krasovskij, J.Sereckienė   21:18  21:8 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Litvinskas, K.Freimanaitė    
   E.Litvinskas, K.Freimanaitė   ->    
    [9] 09:50   E.Litvinskas, K.Freimanaitė  
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė     21:8  21:10 [18']  
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė    
    ->     9-a vieta
      [19] 10:40   K.Krūminas, G.Krūminienė
        21:7  21:13 [17']
   R.Andrijauskas, R.Januškienė    
   R.Andrijauskas, R.Januškienė   ->    
    [10] 09:50   K.Krūminas, G.Krūminienė  
   K.Krūminas, G.Krūminienė     21:10  21:10 [21']  
   K.Krūminas, G.Krūminienė    
    ->    
         
       S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   11-a vieta
      [20] 10:40   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė
       R.Andrijauskas, R.Januškienė   21:18  21:15 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIASIS TURNYRAS + VAKRONĖ)
2020-07-25 10:00 2020-07-25 14:00
Nenustatyta,
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.