Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Mark Šames    Dėl 1-16 vietos        
 M.Šames        
 32       ->        
  [108] 15:10   M.Šames      
 17   Karolis Reimeris      21:12  21:8 [24']      
[92] 14:40   M.Maulė        
 16   Mantas Maulė    14:21  21:13  21:16 [34']        
    [130] 16:40   M.Šames    
 9   Gedmantas Čepkauskas        21:13  21:13 [23']    
 G.Čepkauskas        
 24       ->        
  [109] 15:40   L.Borusas      
 25         15:21  27:25  21:13 [48']      
 L.Borusas        
 8   Laurynas Borusas    ->        
      [151] 17:40   M.Šames  
 5   Povilas Bartušis          21:16  9:21  21:18 [45']  
 P.Bartušis        
 28       ->        
  [110] 15:40   P.Bartušis      
 21           B/Ž      
 S.Klioštoraitis        
 12   Simas Klioštoraitis    ->        
    [131] 16:40   P.Bartušis    
 13   Mantas Palubinskas        21:8  21:8 [23']    
 M.Palubinskas        
 20       ->        
  [111] 15:40   J.Petkus      
 29         21:16  21:13 [30']      
 J.Petkus        
 4   Jonas Petkus    ->         1-a vieta
        [166] 18:40   M.Šames
 3   Ignas Reznikas            21:9  21:6 [15']
 I.Reznikas        
 30       ->        
  [112] 15:40   I.Reznikas      
 19         21:9  21:14 [27']      
 M.Noreika        
 14   Mamertas Noreika    ->        
    [132] 16:40   I.Reznikas    
 11   Šarūnas Stumbra        21:8  21:13 [27']    
 Š.Stumbra        
 22       ->        
  [113] 15:40   B.Vaškevičius      
 27         15:21  22:20  21:15 [43']      
 B.Vaškevičius        
 6   Benas Vaškevičius    ->        
      [152] 17:40   I.Reznikas  
 7   Edgaras Slušnys          21:12  16:21  21:16 [44']  
 E.Slušnys        
 26       ->        
  [114] 15:40   E.Slušnys      
 23         11:21  21:17  21:15 [45']      
 D.Beržanskis        
 10   Danielius Beržanskis    ->        
    [133] 16:40   E.Slušnys    
 15   Vilius Bagdanavičius        23:21  21:16 [31']    
[93] 14:40   V.Bagdanavičius        
 18   Anant Thapliyal    21:14  21:17 [27']      P.Bartušis   3-a vieta
  [115] 15:40   T.Vaškevičius   [167] 18:40   P.Bartušis
 31         21:13  21:14 [26']    E.Slušnys   21:18  21:14 [25']
 T.Vaškevičius        
 2   Tomas Vaškevičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Borusas    
      [153] 17:40   J.Petkus  
       J.Petkus   23:21  21:12 [24']   5-a vieta
        [168] 18:40   T.Vaškevičius
       B.Vaškevičius     21:18  21:17 [38']
      [154] 18:10   T.Vaškevičius  
       T.Vaškevičius   21:11  21:16 [27']  
           
           
         L.Borusas   7-a vieta
        [169] 18:40   B.Vaškevičius
         B.Vaškevičius   21:12  21:13 [24']
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Maulė      
    [134] 16:40   M.Maulė    
     G.Čepkauskas   21:8  21:9 [23']    
      [155] 18:10   M.Maulė  
     S.Klioštoraitis     21:9  21:3 [25']  
    [135] 16:40   M.Palubinskas    
     M.Palubinskas     B/Ž     9-a vieta
        [170] 18:40   D.Beržanskis
     M.Noreika       20:22  21:15  21:19 [38']
    [136] 17:10   Š.Stumbra    
     Š.Stumbra   21:14  21:9 [22']    
      [156] 18:10   D.Beržanskis  
     D.Beržanskis     21:9  22:20 [29']  
    [137] 17:10   D.Beržanskis    
     V.Bagdanavičius   21:18  21:14 [28']    
           
         M.Palubinskas   11-a vieta
        [171] 18:40   Š.Stumbra
         Š.Stumbra   21:13  21:8 [35']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Čepkauskas    
      [157] 18:10   G.Čepkauskas  
       S.Klioštoraitis     B/Ž   13-a vieta
        [172] 19:10   V.Bagdanavičius
       M.Noreika     21:17  21:19 [35']
      [158] 18:10   V.Bagdanavičius  
       V.Bagdanavičius   21:14  16:21  21:17 [41']  
           
           
         S.Klioštoraitis   15-a vieta
        [173] 19:10   M.Noreika
    Dėl 17-32 vietos      M.Noreika     B/Ž
         
   K.Reimeris      
   K.Reimeris   ->      
     K.Reimeris    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Reimeris  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [119] 16:10   A.Thapliyal
          21:0
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Thapliyal  
        ->  
   .      
    ->      
     A.Thapliyal    
   A.Thapliyal     ->    
   A.Thapliyal      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D    VD  
     Suaug E 
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    MD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17 
     U-13 
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.