Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Danielius Beržanskis ,   Jonas Petkus   Dėl 1-4 vietų    
[48] 12:30   D.Beržanskis, J.Petkus    
 8   Mantas Palubinskas ,   Vilius Bagdanavičius    21:12  28:30  21:11 [41']    
  [66] 13:20   L.Borusas, I.Reznikas  
 5   Benas Vaškevičius ,   Tomas Vaškevičius      15:21  21:12  26:24 [45']  
[49] 12:30   L.Borusas, I.Reznikas    
 4   Laurynas Borusas ,   Ignas Reznikas    21:17  22:20 [27']    1-a vieta
    [83] 14:10   P.Bartušis, M.Šames
 3   Povilas Bartušis ,   Mark Šames        21:13  21:15 [24']
[50] 12:30   P.Bartušis, M.Šames    
 6   Evaldas Bradūnas ,   Mantas Maulė    21:14  21:8 [22']    
  [67] 13:20   P.Bartušis, M.Šames  
 7   Mamertas Noreika ,   Šarūnas Stumbra      21:15  21:12 [22']  
[51] 12:30   E.Slušnys, K.Reimeris    
 2   Edgaras Slušnys ,   Karolis Reimeris    21:6  21:8 [16']    
     
     D.Beržanskis, J.Petkus  3-a vieta
  [84] 14:10   D.Beržanskis, J.Petkus
   E.Slušnys, K.Reimeris   17:21  22:20  21:16 [41']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Palubinskas, V.Bagdanavičius    
  [68] 13:20   B.Vaškevičius, T.Vaškevičius  
   B.Vaškevičius, T.Vaškevičius   21:12  21:15 [23']  5-a vieta
    [85] 14:10   B.Vaškevičius, T.Vaškevičius
   E.Bradūnas, M.Maulė     21:13  21:10 [29']
  [69] 13:20   E.Bradūnas, M.Maulė  
   M.Noreika, Š.Stumbra   21:15  21:12 [25']  
       
       
     M.Palubinskas, V.Bagdanavičius  7-a vieta
    [86] 14:10   M.Palubinskas, V.Bagdanavičius
     M.Noreika, Š.Stumbra   21:16  22:20 [35']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.