Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Nidas Kijauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, N.Kijauskas      
 16       ->      
  [39] 12:05   L.Vaškevičius, N.Kijauskas    
 9   Valentas Stončius 
 Kristijonas Jucys 
    21:15  21:15 [28']    
[28] 11:40   V.Stončius, K.Jucys      
 8   Aurimas Kamantauskas 
 Steponas Januška 
  21:23  21:13  21:16 [35']      
    [57] 12:55   L.Vaškevičius, N.Kijauskas  
 5   Saulius Eibukas 
 Paulius Jūras 
      21:15  21:11 [24']  
[14] 10:50   S.Eibukas, P.Jūras      
 12   Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
  21:15  20:22  21:9 [50']      
  [40] 12:05   S.Eibukas, P.Jūras    
 13   Marius Brazauskas 
 Audrius Vilčinskas 
    19:21  21:18  21:12 [37']    
[22] 11:15   R.Krasauskas, L.Miliauskis      
 4   Rokas Krasauskas 
 Lukas Miliauskis 
  21:13  21:13 [23']       1-a vieta
      [75] 13:45   L.Vaškevičius, N.Kijauskas
 3   Audrius Brazauskas 
 Anant Thapliyal 
        21:14  21:16 [30']
[29] 11:40   A.Brazauskas, A.Thapliyal      
 14   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
  21:13  21:9 [37']      
  [41] 12:05   A.Brazauskas, A.Thapliyal    
 11   Paulius Levickas 
 Nedas Šimkus 
    21:19  21:9 [24']    
[13] 10:50   A.Jachontovas, S.Galentas      
 6   Artūras Jachontovas 
 Sigitas Galentas 
  21:14  21:16 [28']      
    [58] 12:55   A.Morkūnas, A.Kordušas  
 7   Simas Skurdauskas 
 Augustas Valatka 
      20:22  21:12  21:12 [36']  
[21] 11:15   P.Balaišis, V.Balaišis      
 10   Pijus Balaišis 
 Virgilijus Balaišis 
  16:21  21:16  21:16 [37']      
  [42] 12:05   A.Morkūnas, A.Kordušas    
 15   Ąžuolas Barkauskas 
 Lukas Bucevičius 
    21:9  21:18 [23']    
[30] 11:40   A.Morkūnas, A.Kordušas      
 2   Arūnas Morkūnas 
 Andrius Kordušas 
  21:10  21:11 [21']    S.Eibukas, P.Jūras   3-a vieta
      [76] 13:45   A.Brazauskas, A.Thapliyal
       A.Brazauskas, A.Thapliyal   19:21  21:15  21:13 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Stončius, K.Jucys    
    [59] 12:55   V.Stončius, K.Jucys  
     R.Krasauskas, L.Miliauskis   20:22  21:19  21:14 [37']   5-a vieta
      [77] 13:45   A.Jachontovas, S.Galentas
     A.Jachontovas, S.Galentas     13:21  21:17  21:18 [38']
    [60] 12:55   A.Jachontovas, S.Galentas  
     P.Balaišis, V.Balaišis   21:13  19:21  21:16 [38']  
         
         
       R.Krasauskas, L.Miliauskis   7-a vieta
      [78] 13:45   P.Balaišis, V.Balaišis
       P.Balaišis, V.Balaišis   21:13  16:21  21:17 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kamantauskas, S.Januška    
   A.Kamantauskas, S.Januška   ->    
    [61] 12:55   M.Brazauskas, A.Vilčinskas  
   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas     16:21  21:19  21:19 [37']  
  [43] 12:05   M.Brazauskas, A.Vilčinskas    
   M.Brazauskas, A.Vilčinskas   23:21  21:19 [30']     9-a vieta
      [79] 13:45   M.Brazauskas, A.Vilčinskas
   S.Malakauskas, L.Pakula       24:22  21:18 [27']
  [44] 12:05   P.Levickas, N.Šimkus    
   P.Levickas, N.Šimkus   21:11  12:21  21:19 [30']    
    [62] 12:55   P.Levickas, N.Šimkus  
   S.Skurdauskas, A.Valatka     24:22  13:21  25:23 [33']  
  [45] 12:05   S.Skurdauskas, A.Valatka    
   Ą.Barkauskas, L.Bucevičius   21:19  21:13 [24']    
         
       A.Kamantauskas, S.Januška   11-a vieta
      [80] 13:45   S.Skurdauskas, A.Valatka
       S.Skurdauskas, A.Valatka   23:21  21:14 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     B.Lozinskis, Č.Ramanauskas  
     B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   ->   13-a vieta
      [81] 13:45   S.Malakauskas, L.Pakula
     S.Malakauskas, L.Pakula     21:8  21:19 [26']
    [63] 12:55   S.Malakauskas, L.Pakula  
     Ą.Barkauskas, L.Bucevičius   21:13  21:16 [21']  
         
         
        15-a vieta
       Ą.Barkauskas, L.Bucevičius
       Ą.Barkauskas, L.Bucevičius   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug C 
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.