Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arūnas Petkevičius 
 Marijus Stankevičius 
21
11
21
9
 16'
21
15
21
17
 24'
84/52
32
2
1
2 Gediminas Fridricas 
 Lauras Žibūda 
11
21
9
21
 16'
13
21
9
21
 21'
42/84
-42
0
3
3 Algirdas Kepežinskas 
 Romanas Chomskis 
15
21
17
21
 24'
21
13
21
9
 21'
74/64
10
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ignas Lukoševičius 
 Žanas Ramonas 
10
21
21
15
21
12
 34'
21
11
18
21
21
19
 32'
112/99
13
2
1
2 Audrius Lesinskas 
 Ramūnas Paškevičius 
21
10
15
21
12
21
 34'
21
13
21
5
 23'
90/70
20
1
2
3 Ričardas Liutkus 
 Valdas Matusevičius 
11
21
21
18
19
21
 32'
13
21
5
21
 23'
69/102
-33
0
3



2019-05-04  
   1-a vieta
 1    Arūnas Petkevičius,  Marijus Stankevičius  
[88] 14:10   A.Petkevičius, M.Stankevičius
 2    Ignas Lukoševičius,  Žanas Ramonas   21:9  21:8 [18']
   



2019-05-04  
   3-a vieta
 4    Audrius Lesinskas,  Ramūnas Paškevičius  
[89] 14:10   A.Kepežinskas, R.Chomskis
 5    Algirdas Kepežinskas,  Romanas Chomskis   21:19  21:17 [35']
   



2019-05-04  
   5-a vieta
 3    Gediminas Fridricas,  Lauras Žibūda  
[90] 14:10   G.Fridricas, L.Žibūda
 6    Ričardas Liutkus,  Valdas Matusevičius   21:15  17:21  21:12 [45']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.