Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Marijus Stankevičius 
 Kristina Poškutė 
21
14
21
6
 20'
21
12
21
16
 25'
84/48
36
2
1
2 Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
14
21
6
21
 20'
21
8
21
6
 27'
62/56
6
1
2
3 Ignas Lukoševičius 
 Deimantė Petravičienė 
12
21
16
21
 25'
8
21
6
21
 27'
42/84
-42
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
11
21
16
21
 23'
21
8
21
8
 19'
69/58
11
1
2
2 Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
21
11
21
16
 23'
21
12
21
17
 26'
84/56
28
2
1
3 Tadas Gimževskis 
 Renata Gimževskienė 
8
21
8
21
 19'
12
21
17
21
 26'
45/84
-39
0
3



2019-05-04  
   1-a vieta
 1    Marijus Stankevičius,  Kristina Poškutė  
[25] 11:15   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 4    Arūnas Petkevičius,  Oksana Radzevičienė   21:11  21:13 [19']
   



2019-05-04  
   3-a vieta
 2    Kristijonas Jucys,  Birutė Baranauskaitė  
[26] 11:15   K.Jucys, B.Baranauskaitė
 3    Ramūnas Paškevičius,  Jūratė Paškevičienė   22:20  21:14 [25']
   



2019-05-04  
   5-a vieta
 5    Ignas Lukoševičius,  Deimantė Petravičienė  
[27] 11:15   I.Lukoševičius, D.Petravičienė
 6    Tadas Gimževskis,  Renata Gimževskienė   18:21  21:13  21:13 [28']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD  
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.