Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Mindaugas Dagilis ,   Aivaras Kvedarauskas   Dėl 1-4 vietų    
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 8       ->    
  [137] 17:25   M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 5   Vladislav Bezushko ,   Dmitrii Blinov      21:12  21:14 [24']  
[122] 16:35   M.Maulė, K.Reimeris    
 4   Mantas Maulė ,   Karolis Reimeris    21:8  21:12 [20']    1-a vieta
    [153] 18:15   M.Dagilis, A.Kvedarauskas
 3   Evaldas Bradūnas ,   Linas Supronas        20:22  21:14  21:16 [46']
[123] 16:35   E.Bradūnas, L.Supronas    
 6   Andrius Montrimas ,   Karolis Šemeta    21:15  21:10 [24']    
  [138] 17:25   S.Klioštoraitis, J.Petkus  
 7         21:19  21:16 [33']  
 S.Klioštoraitis, J.Petkus    
 2   Simas Klioštoraitis ,   Jonas Petkus    ->    
     
     M.Maulė, K.Reimeris  3-a vieta
  [154] 18:15   E.Bradūnas, L.Supronas
   E.Bradūnas, L.Supronas   21:17  30:29 [35']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   V.Bezushko, D.Blinov  
   V.Bezushko, D.Blinov   ->  5-a vieta
    [139] 17:25   V.Bezushko, D.Blinov
   A.Montrimas, K.Šemeta     21:19  21:19 [25']
   A.Montrimas, K.Šemeta  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
     Suaug E    VD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.