Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Šemeta, J.Kažanauskaitė        
 32       ->        
  [38] 11:35   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 17   Wulf Harder 
 Monika Petreikytė 
    21:17  21:14 [30']      
[30] 11:10   W.Harder, M.Petreikytė        
 16   Edgaras Gusarovas 
 Fausta Gedminaitė 
  21:17  23:21 [28']        
    [59] 12:50   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 9   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
      21:14  21:18 [25']    
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 24       ->        
  [39] 11:35   M.Trybas, S.Čalkina      
 25         9:21  21:10  21:15 [30']      
 M.Trybas, S.Čalkina        
 8   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  ->        
      [77] 13:40   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė  
 5   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
        16:21  21:14  21:16 [37']  
 R.Bilius, J.Bilienė        
 28       ->        
  [40] 11:35   R.Bilius, J.Bilienė      
 21         21:16  21:6 [22']      
 M.Stankevičius, J.Sereckienė        
 12   Marijus Stankevičius 
 Jolanta Sereckienė 
  ->        
    [60] 12:50   R.Bilius, J.Bilienė    
 13   Mantas Zinkevičius 
 Ingrida Savickienė 
      21:10  21:17 [24']    
 M.Zinkevičius, I.Savickienė        
 20       ->        
  [41] 11:35   A.Slušnys, R.Petrošienė      
 29         21:18  21:15 [20']      
 A.Slušnys, R.Petrošienė        
 4   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  ->         1-a vieta
        [91] 14:30   D.Pakšys, A.Pakšytė
 3   Domas Pakšys 
 Aurelija Pakšytė 
          22:20  21:19 [42']
 D.Pakšys, A.Pakšytė        
 30       ->        
  [42] 11:35   D.Pakšys, A.Pakšytė      
 19         21:8  21:8 [21']      
 V.Garmus, L.Paulauskaitė        
 14   Vygantas Garmus 
 Laura Paulauskaitė 
  ->        
    [61] 12:50   D.Pakšys, A.Pakšytė    
 11   Valentas Stončius 
 Jolanta Treinytė 
      21:15  21:17 [26']    
 V.Stončius, J.Treinytė        
 22       ->        
  [43] 12:00   V.Stončius, J.Treinytė      
 27         22:20  25:23 [27']      
 E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė        
 6   Evaldas Čižinauskas 
 Asta Bačkaitienė 
  ->        
      [78] 14:05   D.Pakšys, A.Pakšytė  
 7   Tomas Lukoševičius 
 Sandra Čečkauskienė 
        21:14  20:22  21:8 [33']  
 T.Lukoševičius, S.Čečkauskienė        
 26       ->        
  [44] 12:00   T.Tiškus, E.Šiušytė      
 23         7:21  21:17  21:18 [35']      
 T.Tiškus, E.Šiušytė        
 10   Tomas Tiškus 
 Evelina Šiušytė 
  ->        
    [62] 12:50   T.Tiškus, E.Šiušytė    
 15   Devender Kumar 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:12  21:17 [25']    
[31] 11:10   D.Kumar, E.Grigeliūnienė        
 18   Mindaugas Kancleris 
 Gerda Krizonytė 
  21:18  12:21  21:15 [35']      R.Bilius, J.Bilienė   3-a vieta
  [45] 12:00   D.Kumar, E.Grigeliūnienė   [92] 14:30   T.Tiškus, E.Šiušytė
 31         22:20  15:21  21:16 [30']    T.Tiškus, E.Šiušytė   20:22  21:15  21:10 [33']
 A.Kordušas, S.Zinkevičienė        
 2   Andrius Kordušas 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Trybas, S.Čalkina    
      [79] 14:05   M.Trybas, S.Čalkina  
       A.Slušnys, R.Petrošienė   21:13  22:20 [25']   5-a vieta
       
       V.Stončius, J.Treinytė     ->
      [80] 14:05   V.Stončius, J.Treinytė  
       D.Kumar, E.Grigeliūnienė   21:16  21:14 [23']  
           
           
         A.Slušnys, R.Petrošienė   7-a vieta
       
         D.Kumar, E.Grigeliūnienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     W.Harder, M.Petreikytė      
    [63] 12:50   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:14  21:15 [23']    
      [81] 14:05   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
     M.Stankevičius, J.Sereckienė     21:5  25:23 [22']  
    [64] 13:15   M.Stankevičius, J.Sereckienė    
     M.Zinkevičius, I.Savickienė   19:21  21:15  21:15 [35']     9-a vieta
       
     V.Garmus, L.Paulauskaitė       ->
    [65] 13:15   V.Garmus, L.Paulauskaitė    
     E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė   21:12  22:20 [25']    
      [82] 14:05   A.Kordušas, S.Zinkevičienė  
     T.Lukoševičius, S.Čečkauskienė     21:14  21:18 [51']  
    [66] 13:15   A.Kordušas, S.Zinkevičienė    
     A.Kordušas, S.Zinkevičienė   21:19  21:23  21:16 [38']    
           
         M.Stankevičius, J.Sereckienė   11-a vieta
       
         V.Garmus, L.Paulauskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       W.Harder, M.Petreikytė    
       
       M.Zinkevičius, I.Savickienė   ->   13-a vieta
       
       E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė     ->
       
       T.Lukoševičius, S.Čečkauskienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Gusarovas, F.Gedminaitė      
   E.Gusarovas, F.Gedminaitė   ->      
     E.Gusarovas, F.Gedminaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Gusarovas, F.Gedminaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [46] 12:00   E.Gusarovas, F.Gedminaitė
          21:13  25:23 [29']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Kancleris, G.Krizonytė  
        ->  
   .      
    ->      
     M.Kancleris, G.Krizonytė    
   M.Kancleris, G.Krizonytė     ->    
   M.Kancleris, G.Krizonytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.