Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2019-06-22, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-22 2019-06-22 2019-06-22  
 1   Ernesta Grigeliūnienė ,   Renata Staupelienė   Dėl 1-4 vietų    
[1] 10:00   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
 8   Diana Grigalauskienė ,   Renata Mileškienė    21:10  21:13 [19']    
  [6] 10:20   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  
 5   Vaida Martinkienė ,   Monika Petreikytė      28:26  20:22  21:13 [36']  
[2] 10:00   V.Martinkienė, M.Petreikytė    
 4   Sigita Flaksienė ,   Jolita Pilypaitė    19:21  21:11  21:11 [29']    1-a vieta
    [11] 10:45   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
 3   Skaistė Kliaubienė ,   Irena Peleckienė        21:10  18:21  25:23 [38']
[3] 10:00   S.Kliaubienė, I.Peleckienė    
 6   Kristina Freimanaitė ,   Jurita Repšienė    21:18  21:10 [21']    
  [7] 10:20   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
 7   Gitana Krūminienė ,   Giedrė Noreikienė      21:9  22:24  21:10 [35']  
[4] 10:00   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 2   Violeta Slušnienė ,   Loreta Šiaučiūnienė    21:3  21:13 [15']    
     
     V.Martinkienė, M.Petreikytė  3-a vieta
  [12] 10:45   V.Martinkienė, M.Petreikytė
   S.Kliaubienė, I.Peleckienė   21:15  21:17 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Grigalauskienė, R.Mileškienė    
  [8] 10:20   S.Flaksienė, J.Pilypaitė  
   S.Flaksienė, J.Pilypaitė   21:13  21:7 [19']  5-a vieta
    [13] 10:45   S.Flaksienė, J.Pilypaitė
   K.Freimanaitė, J.Repšienė     15:21  21:7  21:16 [35']
  [9] 10:20   K.Freimanaitė, J.Repšienė  
   G.Krūminienė, G.Noreikienė   21:5  21:10 [19']  
       
       
     D.Grigalauskienė, R.Mileškienė  7-a vieta
    [14] 10:45   D.Grigalauskienė, R.Mileškienė
     G.Krūminienė, G.Noreikienė   21:6  16:21  21:17 [31']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.