Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmiros taurė, Data: 2019-11-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1  Andrius Kordušas 
 Judita Vadeikienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Kordušas, J.Vadeikienė        
 32       ->        
  [53] 12:25   A.Kordušas, J.Vadeikienė      
 17  Mindaugas Danys 
 Laima Chomskytė 
    21:15  21:11 [22']      
[38] 11:35   D.Martinaitis, L.Venckutė        
 16  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  21:15  21:11 [27']        
    [74] 13:40   A.Kordušas, J.Vadeikienė    
 9  Valentas Stončius 
 Vaida Žitlinskaitė 
      21:18  21:14 [20']    
 V.Stončius, V.Žitlinskaitė        
 24       ->        
  [54] 12:25   V.Stončius, V.Žitlinskaitė      
 25         20:22  21:16  22:20 [34']      
 D.Rumšys, J.Treinytė        
 8  Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  ->        
      [94] 14:30   A.Kordušas, J.Vadeikienė  
 5  Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
        21:12  21:17 [24']  
 M.Trybas, S.Čalkina        
 28       ->        
  [55] 12:25   M.Trybas, S.Čalkina      
 21         21:6  21:7 [19']      
 S.Eibukas, N.Martinavičiūtė        
 12  Saulius Eibukas 
 Neringa Martinavičiūtė 
  ->        
    [75] 13:40   M.Trybas, S.Čalkina    
 13  Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
      21:13  21:14 [20']    
[39] 11:35   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė        
 20  Mindaugas Ramanauskas 
 Vida Giedra 
  17:21  21:17  21:13 [35']        
  [56] 12:25   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė      
 29         21:19  21:19 [25']      
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė        
 4  Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->         1-a vieta
        [112] 15:20   A.Kordušas, J.Vadeikienė
 3  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
          21:16  21:18 [29']
 A.Slušnys, R.Petrošienė        
 30       ->        
  [57] 12:25   A.Slušnys, R.Petrošienė      
 19  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
    21:13  21:15 [22']      
[40] 11:35   G.Fridricas, E.Keturakytė        
 14  Giedrius Stasiulis 
 Jurgita Bazytė 
  21:15  21:14 [27']        
    [76] 13:40   A.Kepežinskas, Ž.Šeškevičienė    
 11  Petras Bartušis 
 Eglė Ramanauskaitė 
      12:21  22:20  21:12 [32']    
 P.Bartušis, E.Ramanauskaitė        
 22       ->        
  [58] 12:25   A.Kepežinskas, Ž.Šeškevičienė      
 27         22:24  23:21  21:13 [34']      
 A.Kepežinskas, Ž.Šeškevičienė        
 6  Algirdas Kepežinskas 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->        
      [95] 14:55   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė  
 7  Evaldas Čižinauskas 
 Justė Kazakauskaitė 
        21:12  21:16 [23']  
 E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė        
 26       ->        
  [59] 12:25   E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė      
 23         18:21  21:14  21:14 [34']      
 K.Jucys, B.Baranauskaitė        
 10  Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  ->        
    [77] 13:40   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė    
 15  Gytis Celencevičius 
 Vaiva Bubulytė 
      21:15  21:17 [24']    
[41] 11:35   G.Celencevičius, V.Bubulytė        
 18  Mindaugas Kancleris 
 Ingrida Savickienė 
  21:15  21:12 [23']      M.Trybas, S.Čalkina   3-a vieta
  [60] 12:25   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė   [113] 15:45   A.Kepežinskas, Ž.Šeškevičienė
 31         21:16  17:21  21:17 [36']    A.Kepežinskas, Ž.Šeškevičienė   23:21  21:19 [27']
 L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė        
 2  Laimonas Vaškevičius 
 Asta Bačkaitienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Stončius, V.Žitlinskaitė    
      [96] 14:55   V.Stončius, V.Žitlinskaitė  
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:10  21:12 [22']   5-a vieta
        [114] 15:45   V.Stončius, V.Žitlinskaitė
       A.Slušnys, R.Petrošienė     27:25  10:21  21:19 [38']
      [97] 14:55   A.Slušnys, R.Petrošienė  
       E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė   22:20  17:21  22:20 [36']  
           
           
         Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   7-a vieta
        [115] 15:45   E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė
         E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė   21:10  21:13 [20']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Martinaitis, L.Venckutė      
    [78] 13:40   D.Rumšys, J.Treinytė    
     D.Rumšys, J.Treinytė   17:21  21:18  24:22 [42']    
      [98] 14:55   D.Rumšys, J.Treinytė  
     S.Eibukas, N.Martinavičiūtė     15:21  21:11  21:15 [30']  
    [79] 13:40   S.Eibukas, N.Martinavičiūtė    
     M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   24:22  15:21  21:12 [35']     9-a vieta
        [116] 15:45   G.Celencevičius, V.Bubulytė
     G.Fridricas, E.Keturakytė       19:21  21:14  21:15 [33']
    [80] 13:40   P.Bartušis, E.Ramanauskaitė    
     P.Bartušis, E.Ramanauskaitė   21:12  21:11 [22']    
      [99] 14:55   G.Celencevičius, V.Bubulytė  
     K.Jucys, B.Baranauskaitė     24:22  11:21  21:18 [33']  
    [81] 13:40   G.Celencevičius, V.Bubulytė    
     G.Celencevičius, V.Bubulytė   21:8  15:21  21:15 [32']    
           
         S.Eibukas, N.Martinavičiūtė   11-a vieta
        [117] 15:45   P.Bartušis, E.Ramanauskaitė
         P.Bartušis, E.Ramanauskaitė   21:18  21:15 [30']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Martinaitis, L.Venckutė    
      [100] 14:55   D.Martinaitis, L.Venckutė  
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   21:18  21:10 [23']   13-a vieta
        [118] 15:45   G.Fridricas, E.Keturakytė
       G.Fridricas, E.Keturakytė     27:25  15:21  21:19 [37']
      [101] 14:55   G.Fridricas, E.Keturakytė  
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   21:15  19:21  21:16 [37']  
           
           
         M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   15-a vieta
        [119] 15:45   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė
    Dėl 17-32 vietos      K.Jucys, B.Baranauskaitė   21:17  21:13 [42']
         
   M.Danys, L.Chomskytė      
   M.Danys, L.Chomskytė   ->      
     M.Danys, L.Chomskytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [61] 12:25   M.Danys, L.Chomskytė  
        14:21  21:19  21:13 [35']  
   .      
    ->      
     M.Ramanauskas, V.Giedra    
   M.Ramanauskas, V.Giedra     ->    
   M.Ramanauskas, V.Giedra      
    ->       17-a vieta
        [82] 13:40   M.Danys, L.Chomskytė
          20:22  21:19  21:12 [36']
   G.Stasiulis, J.Bazytė      
   G.Stasiulis, J.Bazytė   ->      
     G.Stasiulis, J.Bazytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [62] 12:50   G.Stasiulis, J.Bazytė  
        21:17  21:14 [21']  
   .      
    ->      
     M.Kancleris, I.Savickienė    
   M.Kancleris, I.Savickienė     ->    
   M.Kancleris, I.Savickienė      
    ->    M.Ramanauskas, V.Giedra   19-a vieta
        [83] 14:05   M.Kancleris, I.Savickienė
         M.Kancleris, I.Savickienė   19:21  21:12  21:10 [30']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.