Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmiros taurė, Data: 2019-11-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1  Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 16       ->      
  [9] 10:20   S.Kliaubienė, J.Zabitienė    
 9  Rasa Paurytė 
 Lina Venckutė 
    21:14  21:13 [25']    
[1] 10:00   S.Kliaubienė, J.Zabitienė      
 8  Skaistė Kliaubienė 
 Jolita Zabitienė 
  21:17  21:13 [26']      
    [17] 10:45   M.Gumbrevičiūtė, K.Janutaitė  
 5  Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
      21:17  21:12 [28']  
 V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 12       ->      
  [7] 10:00   M.Gumbrevičiūtė, K.Janutaitė    
 13         21:12  21:5 [18']    
 M.Gumbrevičiūtė, K.Janutaitė      
 4  Milda Gumbrevičiūtė 
 Kotryna Janutaitė 
  ->       1-a vieta
      [27] 11:10   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
 3  Lina Gorienė 
 Ingrida Savickienė 
        21:19  21:14 [29']
 L.Gorienė, I.Savickienė      
 14       ->      
  [10] 10:20   A.Antanavičiūtė, A.Michaliova    
 11  Sonata Buikienė 
 Agnė Stankutė 
    21:16  22:20 [27']    
[2] 10:00   A.Antanavičiūtė, A.Michaliova      
 6  Anta Marija Antanavičiūtė 
 Alina Michaliova 
    B/Ž      
    [18] 10:45   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
 7  Eglė Rekašiūtė 
 Rima Šidlauskienė 
      21:13  26:24 [27']  
[3] 10:00   E.Keturakytė, K.Kisieliūtė      
 10  Evelina Keturakytė 
 Kristina Kisieliūtė 
  21:18  24:22 [25']      
  [11] 10:20   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 15         23:25  21:15  21:16 [34']    
 V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 2  Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    S.Kliaubienė, J.Zabitienė   3-a vieta
      [28] 11:10   S.Kliaubienė, J.Zabitienė
       A.Antanavičiūtė, A.Michaliova   11:21  21:17  21:12 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
    [19] 10:45   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  
     V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:15  21:18 [24']   5-a vieta
      [29] 11:10   E.Keturakytė, K.Kisieliūtė
     L.Gorienė, I.Savickienė     21:17  18:21  21:18 [33']
    [20] 10:45   E.Keturakytė, K.Kisieliūtė  
     E.Keturakytė, K.Kisieliūtė   21:15  21:11 [21']  
         
         
       V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   7-a vieta
      [30] 11:10   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė
       L.Gorienė, I.Savickienė   18:21  21:19  21:17 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Paurytė, L.Venckutė    
   R.Paurytė, L.Venckutė   ->    
     R.Paurytė, L.Venckutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [21] 10:45   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė
        21:19  21:18 [26']
   S.Buikienė, A.Stankutė    
   S.Buikienė, A.Stankutė   ->    
    [12] 10:20   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė  
   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė       B/Ž  
   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       S.Buikienė, A.Stankutė
       S.Buikienė, A.Stankutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.