Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmiros taurė, Data: 2019-11-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė        
 32       ->        
  [44] 12:00   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 17   Stasys Kubiliūnas 
 Jolita Zabitienė 
    21:17  21:4 [21']      
[35] 11:35   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė        
 16   Julius Žitkauskas 
 Rima Šidlauskienė 
  21:16  21:14 [28']        
    [65] 13:15   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 9   Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
      21:17  21:18 [26']    
 J.Seniūnas, K.Kisieliūtė        
 24       ->        
  [45] 12:00   R.Jurkuvėnas, S.Kliaubienė      
 25         16:21  24:22  21:18 [50']      
 R.Jurkuvėnas, S.Kliaubienė        
 8   Rimantas Jurkuvėnas 
 Skaistė Kliaubienė 
  ->        
      [86] 14:30   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
 5   Tadas Jarutis 
 Renata Staupelienė 
        21:16  21:10 [23']  
 T.Jarutis, R.Staupelienė        
 28       ->        
  [46] 12:00   T.Jarutis, R.Staupelienė      
 21         21:8  21:17 [26']      
 E.Goris, L.Gorienė        
 12   Edvinas Goris 
 Lina Gorienė 
  ->        
    [66] 13:15   T.Jarutis, R.Staupelienė    
 13   Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
      21:18  12:21  21:18 [35']    
 M.Narkus, E.Rekašiūtė        
 20       ->        
  [47] 12:00   A.Ramanauskas, E.Grigeliūnienė      
 29         21:14  21:14 [25']      
 A.Ramanauskas, E.Grigeliūnienė        
 4   Andrius Ramanauskas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->         1-a vieta
        [104] 15:20   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 3   Ramūnas Paškevičius 
 Violeta Slušnienė 
          21:14  21:14 [20']
 R.Paškevičius, V.Slušnienė        
 30       ->        
  [48] 12:00   R.Pratusevičius, R.Paurytė      
 19   Ričardas Vasilevskis 
 Sonata Buikienė 
    21:14  21:19 [24']      
[36] 11:35   R.Pratusevičius, R.Paurytė        
 14   Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
  21:13  21:9 [22']        
    [67] 13:15   R.Pratusevičius, R.Paurytė    
 11   Tadas Staniulis 
 Laura Paulauskaitė 
      21:17  21:18 [23']    
 T.Staniulis, L.Paulauskaitė        
 22       ->        
  [49] 12:00   T.Staniulis, L.Paulauskaitė      
 27         21:6  21:9 [25']      
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė        
 6   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  ->        
      [87] 14:30   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė  
 7   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
        23:25  21:18  25:23 [44']  
 A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė        
 26       ->        
  [50] 12:00   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
 23         21:9  21:11 [23']      
 R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė        
 10   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  ->        
    [68] 13:15   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė    
 15   Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
      21:16  21:7 [24']    
[37] 11:35   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė        
 18   Vytautas Liutika 
 Živilė Mickevičienė 
  21:14  21:10 [24']      T.Jarutis, R.Staupelienė   3-a vieta
  [51] 12:00   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   [105] 15:20   R.Pratusevičius, R.Paurytė
 31         21:14  21:19 [23']    R.Pratusevičius, R.Paurytė   21:11  12:21  21:16 [33']
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė        
 2   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Jurkuvėnas, S.Kliaubienė    
      [88] 14:30   R.Jurkuvėnas, S.Kliaubienė  
       A.Ramanauskas, E.Grigeliūnienė   21:11  16:21  22:20 [37']   5-a vieta
        [106] 15:20   T.Staniulis, L.Paulauskaitė
       T.Staniulis, L.Paulauskaitė     21:9  21:16 [25']
      [89] 14:30   T.Staniulis, L.Paulauskaitė  
       G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   18:21  21:18  21:15 [35']  
           
           
         A.Ramanauskas, E.Grigeliūnienė   7-a vieta
        [107] 15:20   A.Ramanauskas, E.Grigeliūnienė
         G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   12:21  21:10  21:17 [36']
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė      
    [69] 13:15   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
     J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   14:21  21:14  21:14 [30']    
      [90] 14:30   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
     E.Goris, L.Gorienė     12:21  21:10  21:13 [29']  
    [70] 13:15   M.Narkus, E.Rekašiūtė    
     M.Narkus, E.Rekašiūtė   21:13  18:21  21:7 [29']     9-a vieta
        [108] 15:20   R.Paškevičius, V.Slušnienė
     R.Paškevičius, V.Slušnienė       23:21  21:17 [26']
    [71] 13:15   R.Paškevičius, V.Slušnienė    
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė   21:16  16:21  21:14 [32']    
      [91] 14:30   R.Paškevičius, V.Slušnienė  
     R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė     21:17  21:17 [23']  
    [72] 13:15   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
     A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   21:15  21:16 [23']    
           
         M.Narkus, E.Rekašiūtė   11-a vieta
        [109] 15:20   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė
         A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   21:16  21:19 [23']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė    
      [92] 14:30   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė  
       E.Goris, L.Gorienė   21:13  16:21  21:15 [28']   13-a vieta
        [110] 15:20   R.Galvanauskas, R.Bubulienė
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė     17:21  21:18  21:18 [35']
      [93] 14:30   R.Galvanauskas, R.Bubulienė  
       R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:17  21:13 [24']  
           
           
         E.Goris, L.Gorienė   15-a vieta
        [111] 15:20   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė
    Dėl 17-32 vietos      R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:16  21:9 [21']
         
   S.Kubiliūnas, J.Zabitienė      
   S.Kubiliūnas, J.Zabitienė   ->      
     S.Kubiliūnas, J.Zabitienė    
      ->    
   .      
    ->      
       S.Kubiliūnas, J.Zabitienė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [73] 13:15   S.Kubiliūnas, J.Zabitienė
          19:21  21:14  21:16 [36']
   R.Vasilevskis, S.Buikienė      
   R.Vasilevskis, S.Buikienė   ->      
     R.Vasilevskis, S.Buikienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [52] 12:00   R.Vasilevskis, S.Buikienė  
        21:13  21:18 [22']  
   .      
    ->      
     V.Liutika, Ž.Mickevičienė    
   V.Liutika, Ž.Mickevičienė     ->    
   V.Liutika, Ž.Mickevičienė      
    ->     19-a vieta
         V.Liutika, Ž.Mickevičienė
         V.Liutika, Ž.Mickevičienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.