Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportas visiems, Data: 2019-05-25, Vieta: V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai B 
   3     1       1 
   3     1       0.4 
   4     1       2 
 Mėgėjai D 
   8     2       0.45 
   5     1       0.45 
 11           0.6 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   25 d.  11:00  Mėgėjai D   MX    R.Andrijauskas  S.Bučienė   18:21  13:21    V.Večerskis  I.Šypalė   23'  
 2   25 d.  11:00  Mėgėjai D   MX    A.Navickas  E.Purmalytė   11:21  6:21    S.Lukonas  D.Darbutienė   20'  
 3   25 d.  11:00  Mėgėjai D   MX    S.Paulauskas  J.Repšienė   21:8  21:13    D.Martyšius  L.Špogienė   21'  
 4   25 d.  11:00  Mėgėjai B   MX    E.Bradūnas  L.Šiaučiūnienė   21:10  21:9    A.Ščerbakovas  R.Platakytė   15'  
 5   25 d.  11:00  Mėgėjai B   MX    A.Kordušas  J.Sereckienė   21:13  15:21  21:12    M.Stankevičius  J.Živatkauskaitė   46'  
 6   25 d.  11:20  Mėgėjai D   MX    J.Gudaitis  S.Mackevičiūtė   5:21  9:21    D.Krūminas  G.Krūminienė   24'  
 7   25 d.  11:20  Mėgėjai D   MX    S.Noreika  G.Noreikienė   7:21  9:21    S.Lukonas  D.Darbutienė   24'  
 8   25 d.  11:20  Mėgėjai D   MX    E.Litvinskas  K.Freimanaitė   21:5  21:13    V.Večerskis  I.Šypalė   7'  
 9   25 d.  11:20  Mėgėjai D   MX    S.Paulauskas  J.Repšienė   18:21  10:21    N.Valuckas  R.Januškienė   24'  
 10   25 d.  11:45  Mėgėjai B   MX    E.Bradūnas  L.Šiaučiūnienė   21:11  21:14    M.Stankevičius  J.Živatkauskaitė   24'  
 11   25 d.  11:45  Mėgėjai B   MX    A.Kordušas  J.Sereckienė   21:15  21:10    A.Ščerbakovas  R.Platakytė   18'  
 12   25 d.  11:45  Mėgėjai D   MX    A.Navickas  E.Purmalytė   21:12  21:14    D.Martyšius  L.Špogienė   21'  
 13   25 d.  11:45  Mėgėjai D   MX    E.Litvinskas  K.Freimanaitė   21:16  21:5    D.Krūminas  G.Krūminienė   19'  
 14   25 d.  12:10  Mėgėjai D   MX    S.Lukonas  D.Darbutienė   21:12  12:21  21:11    N.Valuckas  R.Januškienė   32'  
 15   25 d.  12:10  Mėgėjai D   MX    V.Večerskis  I.Šypalė   21:10  21:14    J.Gudaitis  S.Mackevičiūtė   23'  
 16   25 d.  12:10  Mėgėjai D   MX    S.Noreika  G.Noreikienė   21:13  18:21  9:21    S.Paulauskas  J.Repšienė   38'  
 17   25 d.  12:10  Mėgėjai B   MX    E.Bradūnas  L.Šiaučiūnienė   21:18  21:9    A.Kordušas  J.Sereckienė   23'  
 18   25 d.  12:30  Mėgėjai B   MX    M.Stankevičius  J.Živatkauskaitė   21:14  21:5    A.Ščerbakovas  R.Platakytė   19'  
 19   25 d.  12:30  Mėgėjai D   MX    R.Andrijauskas  S.Bučienė   16:21  21:19  21:19    A.Navickas  E.Purmalytė   41'  
 20   25 d.  12:50  Mėgėjai D   MX    E.Litvinskas  K.Freimanaitė   21:11  15:21  21:15    S.Lukonas  D.Darbutienė   32'  
 21   25 d.  12:50  Mėgėjai D   MX    D.Krūminas  G.Krūminienė   8:21  15:21    N.Valuckas  R.Januškienė   17'  
 22   25 d.  12:50  Mėgėjai D   MX    V.Večerskis  I.Šypalė   13:21  18:21    S.Paulauskas  J.Repšienė   27'  
 23   25 d.  12:50  Mėgėjai D   MX    J.Gudaitis  S.Mackevičiūtė   16:21  18:21    S.Noreika  G.Noreikienė   28'  
 24   25 d.  13:15  Mėgėjai D   MD    J.Repšienė  K.Freimanaitė   21:7  21:7    S.Bučienė  G.Noreikienė   20'  
 25   25 d.  13:15  Mėgėjai D   MD    S.Mackevičiūtė  E.Purmalytė   23:21  21:9    L.Špogienė  I.Šypalė   23'  
 26   25 d.  13:15  Mėgėjai D   VD    E.Petrošius  E.Litvinskas   21:7  21:10    J.Gudaitis  A.Navickas   16'  
 27   25 d.  13:15  Mėgėjai D   VD    E.Daukintis  J.Paškevičius   21:17  15:21  19:21    R.Andrijauskas  D.Martyšius   36'  
 28   25 d.  13:40  Mėgėjai D   VD    S.Noreika  A.Ščerbakovas   21:14  21:14    S.Paulauskas  V.Bučius   24'  
 29   25 d.  13:40  Mėgėjai D   VD    K.Krūminas  D.Krūminas   14:21  19:21    V.Večerskis  A.Indriošius   29'  
 30   25 d.  13:40  Mėgėjai B   MD    J.Živatkauskaitė  D.Darbutienė   21:16  21:17    D.Grigalauskienė  L.Šiaučiūnienė   26'  
 31   25 d.  13:40  Mėgėjai B   VD    D.Michniewicz  M.Stankevičius   21:8  21:7    G.Šiaučiūnas  N.Valuckas   23'  
 32   25 d.  13:40  Mėgėjai D   MD    R.Januškienė  G.Krūminienė   21:10  21:12    S.Bučienė  G.Noreikienė   22'  
 33   25 d.  14:05  Mėgėjai D   MD    J.Repšienė  K.Freimanaitė   21:3  21:15    S.Mackevičiūtė  E.Purmalytė   18'  
 34   25 d.  14:05  Mėgėjai D   VD    E.Petrošius  E.Litvinskas   21:5  21:12    R.Andrijauskas  D.Martyšius   17'  
 35   25 d.  14:05  Mėgėjai D   VD    E.Daukintis  J.Paškevičius   21:8  21:13    J.Gudaitis  A.Navickas   21'  
 36   25 d.  14:05  Mėgėjai D   VD    S.Noreika  A.Ščerbakovas   18:21  21:13  21:16    V.Večerskis  A.Indriošius   50'  
 37   25 d.  14:05  Mėgėjai D   VD    K.Krūminas  D.Krūminas   21:15  21:13    S.Paulauskas  V.Bučius   21'  
 38   25 d.  14:30  Mėgėjai B   MD    R.Platakytė  J.Sereckienė   21:17  18:21  21:11    D.Grigalauskienė  L.Šiaučiūnienė   34'  
 39   25 d.  14:30  Mėgėjai B   VD    E.Bradūnas  A.Kordušas   21:19  21:6    G.Šiaučiūnas  N.Valuckas   21'  
 40   25 d.  14:30  Mėgėjai D   MD    R.Januškienė  G.Krūminienė   21:11  21:11    L.Špogienė  I.Šypalė   22'  
 41   25 d.  14:30  Mėgėjai D   MD    S.Mackevičiūtė  E.Purmalytė   21:9  21:14    S.Bučienė  G.Noreikienė   12'  
 42   25 d.  15:00  Mėgėjai D   VD    E.Petrošius  E.Litvinskas   21:12  21:11    E.Daukintis  J.Paškevičius   20'  
 43   25 d.  15:00  Mėgėjai D   VD    R.Andrijauskas  D.Martyšius   21:17  21:7    J.Gudaitis  A.Navickas   20'  
 44   25 d.  15:00  Mėgėjai D   VD    S.Noreika  A.Ščerbakovas   21:11  15:21  21:13    K.Krūminas  D.Krūminas   27'  
 45   25 d.  15:00  Mėgėjai D   VD    V.Večerskis  A.Indriošius   21:7  21:15    S.Paulauskas  V.Bučius   27'  
 46   25 d.  15:25  Mėgėjai B   MD    R.Platakytė  J.Sereckienė   22:20  14:21  21:16    J.Živatkauskaitė  D.Darbutienė   31'  
 47   25 d.  15:25  Mėgėjai B   VD    E.Bradūnas  A.Kordušas   21:14  19:21  21:13    D.Michniewicz  M.Stankevičius   35'  
 48   25 d.  15:25  Mėgėjai D   MD    R.Januškienė  G.Krūminienė   18:21  19:21    S.Mackevičiūtė  E.Purmalytė   26'  
 49   25 d.  15:25  Mėgėjai D   MD    J.Repšienė  K.Freimanaitė   21:16  21:6    L.Špogienė  I.Šypalė   22'  
 50   25 d.  15:50  Mėgėjai D   VD    E.Petrošius  E.Litvinskas   21:23  17:21    S.Noreika  A.Ščerbakovas   18'  
 51   25 d.  15:50  Mėgėjai D   VD    R.Andrijauskas  D.Martyšius   9:21  15:21    V.Večerskis  A.Indriošius   20'  
 52   25 d.  15:50  Mėgėjai D   VD    E.Daukintis  J.Paškevičius   22:24  14:21    K.Krūminas  D.Krūminas   29'  
 53   25 d.  15:50  Mėgėjai D   VD    J.Gudaitis  A.Navickas   8:21  18:21    S.Paulauskas  V.Bučius   25'  
 54   25 d.  16:15  Mėgėjai D   MD    R.Januškienė  G.Krūminienė   8:21  8:21    J.Repšienė  K.Freimanaitė   20'  
 55   25 d.  16:15  Mėgėjai D   MD    L.Špogienė  I.Šypalė   21:11  21:16    S.Bučienė  G.Noreikienė   22'  
55 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
EUROPEAN COMPANY SPORT GAMES 2019
2019-06-26 10:00 2019-06-30 21:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.