Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportas visiems, Data: 2019-05-25, Vieta: V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga  
Grupė- Mėgėjai D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Egidijus Litvinskas 
 Kristina Freimanaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Litvinskas, K.Freimanaitė      
 16       ->      
  [8] 11:20   E.Litvinskas, K.Freimanaitė    
 9   Ridas Andrijauskas 
 Sigita Bučienė 
    21:5  21:13 [7']    
[1] 11:00   V.Večerskis, I.Šypalė      
 8   Viktoras Večerskis 
 Ineta Šypalė 
  21:18  21:13 [23']      
    [13] 11:45   E.Litvinskas, K.Freimanaitė  
 5   Jokūbas Gudaitis 
 Saulė Mackevičiūtė 
      21:16  21:5 [19']  
 J.Gudaitis, S.Mackevičiūtė      
 12       ->      
  [6] 11:20   D.Krūminas, G.Krūminienė    
 13         21:5  21:9 [24']    
 D.Krūminas, G.Krūminienė      
 4   Dainius Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  ->       1-a vieta
      [20] 12:50   E.Litvinskas, K.Freimanaitė
 3   Saulius Noreika 
 Giedrė Noreikienė 
        21:11  15:21  21:15 [32']
 S.Noreika, G.Noreikienė      
 14       ->      
  [7] 11:20   S.Lukonas, D.Darbutienė    
 11   Ainis Navickas 
 Ema Purmalytė 
    21:7  21:9 [24']    
[2] 11:00   S.Lukonas, D.Darbutienė      
 6   Saulius Lukonas 
 Diana Darbutienė 
  21:11  21:6 [20']      
    [14] 12:10   S.Lukonas, D.Darbutienė  
 7   Simonas Paulauskas 
 Jurita Repšienė 
      21:12  12:21  21:11 [32']  
[3] 11:00   S.Paulauskas, J.Repšienė      
 10   Dainius Martyšius 
 Laura Špogienė 
  21:8  21:13 [21']      
  [9] 11:20   N.Valuckas, R.Januškienė    
 15         21:18  21:10 [24']    
 N.Valuckas, R.Januškienė      
 2   Nerijus Valuckas 
 Rima Januškienė 
  ->    D.Krūminas, G.Krūminienė   3-a vieta
      [21] 12:50   N.Valuckas, R.Januškienė
       N.Valuckas, R.Januškienė   21:8  21:15 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Večerskis, I.Šypalė    
    [15] 12:10   V.Večerskis, I.Šypalė  
     J.Gudaitis, S.Mackevičiūtė   21:10  21:14 [23']   5-a vieta
      [22] 12:50   S.Paulauskas, J.Repšienė
     S.Noreika, G.Noreikienė     21:13  21:18 [27']
    [16] 12:10   S.Paulauskas, J.Repšienė  
     S.Paulauskas, J.Repšienė   13:21  21:18  21:9 [38']  
         
         
       J.Gudaitis, S.Mackevičiūtė   7-a vieta
      [23] 12:50   S.Noreika, G.Noreikienė
       S.Noreika, G.Noreikienė   21:16  21:18 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Andrijauskas, S.Bučienė    
   R.Andrijauskas, S.Bučienė   ->    
     R.Andrijauskas, S.Bučienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [19] 12:30   R.Andrijauskas, S.Bučienė
        16:21  21:19  21:19 [41']
   A.Navickas, E.Purmalytė    
   A.Navickas, E.Purmalytė   ->    
    [12] 11:45   A.Navickas, E.Purmalytė  
   D.Martyšius, L.Špogienė     21:12  21:14 [21']  
   D.Martyšius, L.Špogienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Martyšius, L.Špogienė
       D.Martyšius, L.Špogienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.