Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportas visiems, Data: 2019-05-25, Vieta: V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga  
Grupė- Mėgėjai D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1  Egidijus Litvinskas 
 Kristina Freimanaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Litvinskas, K.Freimanaitė      
 16       ->      
  [8] 11:20   E.Litvinskas, K.Freimanaitė    
 9  Ridas Andrijauskas 
 Sigita Bučienė 
    21:5  21:13 [7']    
[1] 11:00   V.Večerskis, I.Šypalė      
 8  Viktoras Večerskis 
 Ineta Šypalė 
  21:18  21:13 [23']      
    [13] 11:45   E.Litvinskas, K.Freimanaitė  
 5  Jokūbas Gudaitis 
 Saulė Mackevičiūtė 
      21:16  21:5 [19']  
 J.Gudaitis, S.Mackevičiūtė      
 12       ->      
  [6] 11:20   D.Krūminas, G.Krūminienė    
 13         21:5  21:9 [24']    
 D.Krūminas, G.Krūminienė      
 4  Dainius Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  ->       1-a vieta
      [20] 12:50   E.Litvinskas, K.Freimanaitė
 3  Saulius Noreika 
 Giedrė Noreikienė 
        21:11  15:21  21:15 [32']
 S.Noreika, G.Noreikienė      
 14       ->      
  [7] 11:20   S.Lukonas, D.Darbutienė    
 11  Ainis Navickas 
 Ema Purmalytė 
    21:7  21:9 [24']    
[2] 11:00   S.Lukonas, D.Darbutienė      
 6  Saulius Lukonas 
 Diana Darbutienė 
  21:11  21:6 [20']      
    [14] 12:10   S.Lukonas, D.Darbutienė  
 7  Simonas Paulauskas 
 Jurita Repšienė 
      21:12  12:21  21:11 [32']  
[3] 11:00   S.Paulauskas, J.Repšienė      
 10  Dainius Martyšius 
 Laura Špogienė 
  21:8  21:13 [21']      
  [9] 11:20   N.Valuckas, R.Januškienė    
 15         21:18  21:10 [24']    
 N.Valuckas, R.Januškienė      
 2  Nerijus Valuckas 
 Rima Januškienė 
  ->    D.Krūminas, G.Krūminienė   3-a vieta
      [21] 12:50   N.Valuckas, R.Januškienė
       N.Valuckas, R.Januškienė   21:8  21:15 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Večerskis, I.Šypalė    
    [15] 12:10   V.Večerskis, I.Šypalė  
     J.Gudaitis, S.Mackevičiūtė   21:10  21:14 [23']   5-a vieta
      [22] 12:50   S.Paulauskas, J.Repšienė
     S.Noreika, G.Noreikienė     21:13  21:18 [27']
    [16] 12:10   S.Paulauskas, J.Repšienė  
     S.Paulauskas, J.Repšienė   13:21  21:18  21:9 [38']  
         
         
       J.Gudaitis, S.Mackevičiūtė   7-a vieta
      [23] 12:50   S.Noreika, G.Noreikienė
       S.Noreika, G.Noreikienė   21:16  21:18 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Andrijauskas, S.Bučienė    
   R.Andrijauskas, S.Bučienė   ->    
     R.Andrijauskas, S.Bučienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [19] 12:30   R.Andrijauskas, S.Bučienė
        16:21  21:19  21:19 [41']
   A.Navickas, E.Purmalytė    
   A.Navickas, E.Purmalytė   ->    
    [12] 11:45   A.Navickas, E.Purmalytė  
   D.Martyšius, L.Špogienė     21:12  21:14 [21']  
   D.Martyšius, L.Špogienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Martyšius, L.Špogienė
       D.Martyšius, L.Špogienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 09:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 16:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.