Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2019-11-16, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [107] 14:35   M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 5   Vilius Bagdanavičius 
 Mantas Maulė 
      21:14  21:15 [28']  
 V.Bagdanavičius, M.Maulė      
 12       ->      
  [85] 13:15   V.Bagdanavičius, M.Maulė    
 13         21:15  21:11 [25']    
 L.Supronas, E.Bradūnas      
 4   Linas Supronas 
 Evaldas Bradūnas 
  ->       1-a vieta
      [127] 15:25   M.Dagilis, A.Kvedarauskas
 3   Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
        16:21  21:12  21:18 [36']
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 14       ->      
  [86] 13:40   D.Beržanskis, J.Petkus    
 11   Giedrius Stasiulis 
 Tomas Tiškus 
    21:14  21:9 [23']    
[64] 12:25   G.Stasiulis, T.Tiškus      
 6   Simas Klioštoraitis 
 Benas Vaškevičius 
  21:16  21:17 [30']      
    [108] 14:35   G.Dima, E.Slušnys  
 7   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
      21:18  21:12 [28']  
[65] 12:25   M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 10   Tadas Supronas 
 Andrius Montrimas 
  21:13  21:19 [23']      
  [87] 13:40   G.Dima, E.Slušnys    
 15         21:7  21:15 [21']    
 G.Dima, E.Slušnys      
 2   Giedrius Dima 
 Edgaras Slušnys 
  ->    V.Bagdanavičius, M.Maulė   3-a vieta
      [128] 15:25   D.Beržanskis, J.Petkus
       D.Beržanskis, J.Petkus   21:15  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     L.Supronas, E.Bradūnas  
     L.Supronas, E.Bradūnas   ->   5-a vieta
      [129] 15:25   M.Palubinskas, P.Palubinskas
     G.Stasiulis, T.Tiškus     19:21  21:18  21:12 [39']
    [109] 14:35   M.Palubinskas, P.Palubinskas  
     M.Palubinskas, P.Palubinskas   16:21  21:18  21:15 [33']  
         
         
        7-a vieta
       G.Stasiulis, T.Tiškus
       G.Stasiulis, T.Tiškus   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       S.Klioštoraitis, B.Vaškevičius
        ->
   S.Klioštoraitis, B.Vaškevičius    
   S.Klioštoraitis, B.Vaškevičius   ->    
    [110] 14:35   S.Klioštoraitis, B.Vaškevičius  
   T.Supronas, A.Montrimas     21:14  21:18 [26']  
   T.Supronas, A.Montrimas    
    ->    
         
        11-a vieta
       T.Supronas, A.Montrimas
       T.Supronas, A.Montrimas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.