Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2019-11-16, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Januška, A.Slušnys      
 16       ->      
  [78] 13:15   S.Januška, A.Slušnys    
 9   Elmoras Adakauskas 
 Bronislovas Matelis 
    23:21  21:18 [27']    
[59] 12:25   V.Jonikas, J.Seniūnas      
 8   Vidmantas Jonikas 
 Jonas Seniūnas 
  21:23  21:15  21:18 [41']      
    [102] 14:10   S.Januška, A.Slušnys  
 5   Saulius Eibukas 
 Aurelijus Umantas 
      21:16  16:21  22:20 [40']  
 S.Eibukas, A.Umantas      
 12       ->      
  [79] 13:15   J.Gatelis, D.Kubilius    
 13         14:21  21:18  21:18 [41']    
 J.Gatelis, D.Kubilius      
 4   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
  ->       1-a vieta
      [123] 15:25   A.Petkevičius, M.Trybas
 3   Arūnas Petkevičius 
 Mindaugas Trybas 
        21:11  21:18 [27']
 A.Petkevičius, M.Trybas      
 14       ->      
  [80] 13:15   A.Petkevičius, M.Trybas    
 11   Audrius Butkus 
 Aidas Stalmokas 
    21:18  21:11 [25']    
[60] 12:25   A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 6   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:12  21:11 [23']      
    [103] 14:10   A.Petkevičius, M.Trybas  
 7   Egidijus Karaliūnas 
 Vaidas Korolkovas 
      21:14  21:13 [29']  
[61] 12:25   E.Karaliūnas, V.Korolkovas      
 10   Vidas Pilvinis 
 Eduard Goss 
  12:21  21:12  21:8 [39']      
  [81] 13:15   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius    
 15         16:21  21:17  21:16 [42']    
 R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 2   Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
  ->    J.Gatelis, D.Kubilius   3-a vieta
      [124] 15:25   J.Gatelis, D.Kubilius
       R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius   21:19  21:11 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Jonikas, J.Seniūnas    
    [104] 14:35   S.Eibukas, A.Umantas  
     S.Eibukas, A.Umantas   21:14  21:14 [28']   5-a vieta
      [125] 15:25   S.Eibukas, A.Umantas
     A.Rimkus, A.Vilčinskas     21:14  21:17 [33']
    [105] 14:35   E.Karaliūnas, V.Korolkovas  
     E.Karaliūnas, V.Korolkovas   21:13  21:17 [26']  
         
         
       V.Jonikas, J.Seniūnas   7-a vieta
      [126] 15:25   A.Rimkus, A.Vilčinskas
       A.Rimkus, A.Vilčinskas   21:18  21:17 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Adakauskas, B.Matelis    
   E.Adakauskas, B.Matelis   ->    
     E.Adakauskas, B.Matelis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [106] 14:35   V.Pilvinis, E.Goss
        19:21  22:20  22:20 [43']
   A.Butkus, A.Stalmokas    
   A.Butkus, A.Stalmokas   ->    
    [82] 13:15   V.Pilvinis, E.Goss  
   V.Pilvinis, E.Goss     21:17  21:19 [29']  
   V.Pilvinis, E.Goss    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Butkus, A.Stalmokas
       A.Butkus, A.Stalmokas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.