Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2019-11-16, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1  Justė Kazakauskaitė 
 Roberta Milašauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Kazakauskaitė, R.Milašauskaitė      
 16       ->      
  [66] 12:25   J.Kazakauskaitė, R.Milašauskaitė    
 9  Sigita Grigaravičienė 
 Goda Giedrikaitė 
    14:21  24:22  21:14 [33']    
[50] 12:00   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė      
 8  Eglė Rekašiūtė 
 Rima Šidlauskienė 
  21:4  21:12 [20']      
    [88] 13:40   J.Kazakauskaitė, R.Milašauskaitė  
 5  Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
      21:12  21:16 [24']  
 V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 12       ->      
  [67] 12:25   V.Kudabienė, R.Žigienė    
 13         21:18  21:14 [26']    
 V.Kudabienė, R.Žigienė      
 4  Vilma Kudabienė 
 Rūta Žigienė 
  ->       1-a vieta
      [111] 14:35   J.Kazakauskaitė, R.Milašauskaitė
 3  Diana Lubė 
 Diana Valantinaitė 
        21:19  21:17 [27']
 D.Lubė, D.Valantinaitė      
 14       ->      
  [68] 12:50   D.Lubė, D.Valantinaitė    
 11         21:14  21:14 [21']    
 K.Freimanaitė, J.Repšienė      
 6  Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
  ->      
    [89] 13:40   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
 7  Gitana Krūminienė 
 Jurga Misiuvienė 
      21:16  22:20 [28']  
[51] 12:00   G.Krūminienė, J.Misiuvienė      
 10  Sigita Bartkienė 
 Gitana Pšibilskienė 
  21:4  21:10 [18']      
  [69] 12:50   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 15         21:6  23:21 [24']    
 V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 2  Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    V.Kudabienė, R.Žigienė   3-a vieta
      [112] 14:35   D.Lubė, D.Valantinaitė
       D.Lubė, D.Valantinaitė   21:14  21:14 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė    
    [90] 13:40   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė  
     V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:16  21:10 [28']   5-a vieta
      [113] 15:00   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė
     K.Freimanaitė, J.Repšienė     21:11  21:19 [25']
    [91] 13:40   K.Freimanaitė, J.Repšienė  
     G.Krūminienė, J.Misiuvienė   21:19  11:21  21:17 [33']  
         
         
       V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   7-a vieta
      [114] 15:00   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė
       G.Krūminienė, J.Misiuvienė   21:14  19:21  25:23 [40']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Grigaravičienė, G.Giedrikaitė    
   S.Grigaravičienė, G.Giedrikaitė   ->    
     S.Grigaravičienė, G.Giedrikaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [70] 12:50   S.Grigaravičienė, G.Giedrikaitė
        21:18  13:21  21:17 [32']
   .    
    ->    
     S.Bartkienė, G.Pšibilskienė  
   S.Bartkienė, G.Pšibilskienė     ->  
   S.Bartkienė, G.Pšibilskienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.