Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vasara Prienuose, Data: 2019-07-27, Vieta: Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           4.8 
   8           2.4 
   2           0.8 
   6     2       2.8 
 Suaug C 
   4     1       0.7 
 Suaug D 
   7           0.3 
   4     1       0.3 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   27 d.  10:00  Suaug B   VD    S.Eibukas  P.Jūras   21:13  21:12    Ą.Barkauskas  D.Mieliauskas   26'  
 2   27 d.  10:00  Suaug B   VD    Č.Bankauskas  A.Valatka   15:21  17:21    A.Rimkus  A.Vilčinskas   25'  
 3   27 d.  10:00  Suaug B   VD    A.Kepežinskas  S.Stravinskas   21:12  21:12    N.Šimkus  V.Šimkus   21'  
 4   27 d.  10:00  Suaug B   VD    P.Bartušis  G.Fridricas   21:19  16:21  19:21    K.Jucys  V.Stončius   35'  
 5   27 d.  10:20  Suaug D   VD    R.Barkauskas  V.Dakinevičius   21:8  21:19    S.Pilinkus  D.Širmenis   20'  
 6   27 d.  10:20  Suaug D   VD    D.Petrauskas  G.Petrauskas   22:20  17:21  8:21    L.Mitrulevičius  Ž.Rėklaitis   40'  
 7   27 d.  10:20  Suaug B   VD    S.Eibukas  P.Jūras   15:21  18:21    A.Rimkus  A.Vilčinskas   27'  
 8   27 d.  10:20  Suaug B   VD    A.Kepežinskas  S.Stravinskas   21:18  17:21  21:15    K.Jucys  V.Stončius   35'  
 9   27 d.  10:45  Suaug B   VD    Ą.Barkauskas  D.Mieliauskas   23:21  22:20    Č.Bankauskas  A.Valatka   27'  
 10   27 d.  10:45  Suaug B   VD    N.Šimkus  V.Šimkus   8:21  14:21    P.Bartušis  G.Fridricas   19'  
 11   27 d.  10:45  Suaug D   VD    R.Barkauskas  V.Dakinevičius   21:19  21:17    L.Mitrulevičius  Ž.Rėklaitis   25'  
 12   27 d.  10:45  Suaug D   VD    D.Petrauskas  G.Petrauskas   22:20  21:16    S.Pilinkus  D.Širmenis   27'  
 13   27 d.  11:10  Suaug B   MD    A.Bačkaitienė  L.Januškevičienė   21:12  21:15    E.Keturakytė  D.Lubė   20'  
 14   27 d.  11:10  Suaug B   VD    A.Rimkus  A.Vilčinskas   18:21  17:21    A.Kepežinskas  S.Stravinskas   25'  
 15   27 d.  11:10  Suaug B   VD    S.Eibukas  P.Jūras   21:13  21:14    K.Jucys  V.Stončius   22'  
 16   27 d.  11:10  Suaug B   VD    Ą.Barkauskas  D.Mieliauskas   18:21  17:21    P.Bartušis  G.Fridricas   27'  
 17   27 d.  11:35  Suaug B   VD    Č.Bankauskas  A.Valatka   20:22  21:18  11:21    N.Šimkus  V.Šimkus   36'  
 18   27 d.  11:35  Suaug D   VD    R.Barkauskas  V.Dakinevičius   21:17  21:16    D.Petrauskas  G.Petrauskas   25'  
 19   27 d.  11:35  Suaug D   VD    L.Mitrulevičius  Ž.Rėklaitis   21:19  21:8    S.Pilinkus  D.Širmenis   17'  
 20   27 d.  12:00  Suaug B   MX    S.Malakauskas  D.Lubė   21:17  21:23  21:18    A.Petkevičius  O.Radzevičienė   34'  
 21   27 d.  12:00  Suaug B   MX    A.Kepežinskas  L.Januškevičienė   21:18  21:12    G.Fridricas  E.Keturakytė   21'  
 22   27 d.  12:00  Suaug C   VV    E.Mackevičius   21:8  21:6    V.Šimkus   16'  
 23   27 d.  12:00  Suaug C   VV    N.Šimkus   21:14  17:21  21:13    R.Barkauskas   29'  
 24   27 d.  12:25  Suaug B   VV    A.Valatka   21:15  21:8    D.Mieliauskas   21'  
 25   27 d.  12:25  Suaug B   VV    A.Vilčinskas   17:21  21:17  21:17    A.Rimkus   41'  
 26   27 d.  12:25  Suaug B   VV    S.Malakauskas   19:21  21:14  21:19    Ą.Barkauskas   40'  
 27   27 d.  12:25  Suaug B   VV    S.Stravinskas   21:17  21:18    S.Eibukas   33'  
 28   27 d.  12:50  Suaug D   VV    Ž.Rėklaitis   21:8  21:7    M.Krisiukas   18'  
 29   27 d.  12:50  Suaug D   VV    G.Petrauskas   21:15  21:13    S.Pilinkus   26'  
 30   27 d.  12:50  Suaug D   VV    D.Širmenis   14:21  17:21    D.Petrauskas   21'  
 31   27 d.  12:50  Suaug B   MX    S.Stravinskas  A.Bačkaitienė   14:21  21:23    A.Petkevičius  O.Radzevičienė   20'  
 32   27 d.  13:15  Suaug B   MX    D.Mieliauskas  G.Trakymaitė   21:9  21:17    G.Fridricas  E.Keturakytė   21'  
 33   27 d.  13:15  Suaug C   VV    E.Mackevičius   21:12  21:13    R.Barkauskas   21'  
 34   27 d.  13:15  Suaug C   VV    N.Šimkus   21:16  21:19    V.Šimkus   21'  
 35   27 d.  13:15  Suaug B   VV    A.Valatka   21:7  21:12    A.Vilčinskas   23'  
 36   27 d.  13:40  Suaug B   VV    S.Malakauskas   21:14  21:13    S.Stravinskas   23'  
 37   27 d.  13:40  Suaug B   VV    D.Mieliauskas   12:21  19:21    A.Rimkus   23'  
 38   27 d.  13:40  Suaug B   VV    Ą.Barkauskas   21:8  21:16    S.Eibukas   18'  
 39   27 d.  13:40  Suaug D   VV    L.Mitrulevičius   21:16  21:18    Ž.Rėklaitis   24'  
 40   27 d.  14:05  Suaug D   VV    G.Petrauskas   14:21  21:8  13:21    D.Petrauskas   84'  
 41   27 d.  14:05  Suaug D   VV    S.Pilinkus   12:21  15:21    D.Širmenis    
 42   27 d.  14:05  Suaug B   MX    S.Stravinskas  A.Bačkaitienė   21:19  21:16    S.Malakauskas  D.Lubė   24'  
 43   27 d.  14:05  Suaug B   MX    D.Mieliauskas  G.Trakymaitė   21:15  21:15    A.Kepežinskas  L.Januškevičienė   21'  
 44   27 d.  14:30  Suaug C   VV    E.Mackevičius   21:15  17:21  23:21    N.Šimkus   37'  
 45   27 d.  14:30  Suaug C   VV    R.Barkauskas   21:16  19:21  21:8    V.Šimkus   35'  
 46   27 d.  15:00  Suaug B   VV    A.Valatka   16:21  16:21    S.Malakauskas   26'  
 47   27 d.  15:00  Suaug B   VV    A.Vilčinskas   11:21  21:19  20:22    S.Stravinskas   39'  
 48   27 d.  15:00  Suaug B   VV    A.Rimkus   24:22  11:21  17:21    Ą.Barkauskas   38'  
 49   27 d.  15:00  Suaug B   VV    D.Mieliauskas   21:10  19:21  12:21    S.Eibukas   29'  
 50   27 d.  15:25  Suaug D   VV    L.Mitrulevičius   21:18  21:18    D.Petrauskas   26'  
 51   27 d.  15:25  Suaug D   VV    Ž.Rėklaitis   21:16  21:6    G.Petrauskas   19'  
 52   27 d.  15:25  Suaug D   VV    M.Krisiukas   21:11  21:15    D.Širmenis   19'  
 53   27 d.  15:50  Suaug B   MX    D.Mieliauskas  G.Trakymaitė   24:22  21:11    A.Petkevičius  O.Radzevičienė   24'  
 54   27 d.  15:50  Suaug B   MX    S.Stravinskas  A.Bačkaitienė   10:21  21:15  17:21    A.Kepežinskas  L.Januškevičienė   25'  
 55   27 d.  15:50  Suaug B   MX    S.Malakauskas  D.Lubė   19:21  21:13  21:18    G.Fridricas  E.Keturakytė   29'  
55 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.