Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28  
 1   Ignas Lukoševičius 
 Žanas Ramonas 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Lukoševičius, Ž.Ramonas      
 16       ->      
  [102] 14:45   E.Joly-testault, K.Vilkevičius    
 9   Ervan Joly-testault 
 Kasparas Vilkevičius 
    21:17  23:21    
[82] 13:30   E.Joly-testault, K.Vilkevičius      
 8   Romanas Chomskis 
 Valdas Jankauskas 
  21:17  21:18 [25']      
    [126] 16:05   E.Joly-testault, K.Vilkevičius  
 5   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
      16:21  21:12  21:14 [30']  
 A.Butkus, D.Likas      
 12       ->      
  [103] 14:45   A.Butkus, D.Likas    
 13         21:14  21:16    
 U.Mikalauskas, M.Stravinskas      
 4   Ugnius Mikalauskas 
 Matas Stravinskas 
  ->       1-a vieta
      [146] 17:50   E.Joly-testault, K.Vilkevičius
 3   Marius Brazauskas 
 Laimis Fiodorovas 
        21:19  21:19 [26']
 M.Brazauskas, L.Fiodorovas      
 14       ->      
  [104] 14:45   M.Brazauskas, L.Fiodorovas    
 11         21:19  21:8    
 H.Nevidauskas, V.Šimkus      
 6   Haroldas Nevidauskas 
 Vilimas Šimkus 
  ->      
    [127] 16:30   M.Brazauskas, L.Fiodorovas  
 7   Gytis Celencevičius 
 Mindaugas Juodvalkis 
      21:12  21:12 [21']  
[83] 13:30   G.Celencevičius, M.Juodvalkis      
 10   Kristupas Čepulis 
 Mantas Vaitkus 
  21:15  21:13 [20']      
  [105] 14:45   G.Celencevičius, M.Juodvalkis    
 15         21:13  21:19    
 J.Seniūnas, R.Paškevičius      
 2   Jonas Seniūnas 
 Ramūnas Paškevičius 
  ->    A.Butkus, D.Likas   3-a vieta
      [147] 17:50   G.Celencevičius, M.Juodvalkis
       G.Celencevičius, M.Juodvalkis   21:18  21:13 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Lukoševičius, Ž.Ramonas    
    [128] 16:30   I.Lukoševičius, Ž.Ramonas  
     U.Mikalauskas, M.Stravinskas   21:15  21:16 [23']   5-a vieta
      [148] 17:50   I.Lukoševičius, Ž.Ramonas
     H.Nevidauskas, V.Šimkus     22:20  21:19 [25']
    [129] 16:30   H.Nevidauskas, V.Šimkus  
     J.Seniūnas, R.Paškevičius   21:17  21:13 [39']  
         
         
       U.Mikalauskas, M.Stravinskas   7-a vieta
     
       J.Seniūnas, R.Paškevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Chomskis, V.Jankauskas    
   R.Chomskis, V.Jankauskas   ->    
     R.Chomskis, V.Jankauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [106] 15:15   R.Chomskis, V.Jankauskas
        21:17  21:7
   .    
    ->    
     K.Čepulis, M.Vaitkus  
   K.Čepulis, M.Vaitkus     ->  
   K.Čepulis, M.Vaitkus    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    V    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
     U-13    VV  
     U-11    VV  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.