Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO kalėdinis turnyras, Data: 2019-12-21, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-21 2019-12-21 2019-12-21  
 1   Tomas Vaškevičius ,   Asta Bačkaitienė   Dėl 1-4 vietų    
[47] 12:55   T.Vaškevičius, A.Bačkaitienė    
 8   Mantas Palubinskas ,   Roberta Milašauskaitė    21:14  21:19 [22']    
  [55] 13:30   T.Vaškevičius, A.Bačkaitienė  
 5   Laimonas Vaškevičius ,   Laura Januškevičienė      19:21  21:18  21:19 [30']  
[48] 12:55   B.Vaškevičius, A.Balazaitė    
 4   Benas Vaškevičius ,   Aušrinė Balazaitė    21:18  23:21 [27']    1-a vieta
    [62] 14:00   E.Bradūnas, I.Petrulaitienė
 3   Marijus Stankevičius ,   Monika Plytnikaitė        21:16  16:21  21:16 [23']
[49] 12:55   E.Bradūnas, I.Petrulaitienė    
 6   Evaldas Bradūnas ,   Indrė Petrulaitienė    23:21  21:18 [28']    
  [56] 13:30   E.Bradūnas, I.Petrulaitienė  
 7   Gytis Vizgirda ,   Rasa Šulnienė      21:18  21:18 [26']  
[50] 12:55   G.Vizgirda, R.Šulnienė    
 2   Evaldas Čižinauskas ,   Giedrė Dapkuvienė    21:12  18:21  21:19 [26']    
     
     B.Vaškevičius, A.Balazaitė  3-a vieta
  [63] 14:00   B.Vaškevičius, A.Balazaitė
   G.Vizgirda, R.Šulnienė   22:20  21:11 [25']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė    
  [57] 13:30   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė  
   L.Vaškevičius, L.Januškevičienė   21:16  11:21  21:14 [33']  5-a vieta
    [64] 14:00   M.Stankevičius, M.Plytnikaitė
   M.Stankevičius, M.Plytnikaitė     21:16  21:17 [29']
  [58] 13:30   M.Stankevičius, M.Plytnikaitė  
   E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė   21:17  18:21  21:19 [36']  
       
       
     L.Vaškevičius, L.Januškevičienė  7-a vieta
   
     E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.