Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP2], Data: 2019-11-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Vaidas Razbadauskas 
 Donatas Juršys 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Razbadauskas, D.Juršys      
 16       ->      
  [23] 10:50    V.Razbadauskas, D.Juršys    
 9   Simas Vindašius 
 Kęstutis Koira 
    21:17  21:16 [21']    
[5] 10:20   V.Jankauskas, A.Viruišis      
 8   Valdas Jankauskas 
 Almantas Viruišis 
    B/Ž      
    [43] 12:20    V.Razbadauskas, D.Juršys  
 5   Darius Sirvydis 
 Karolis Bužinskis 
      19:21  21:19  21:13 [29']  
[6] 10:00    D.Sirvydis, K.Bužinskis      
 12   Andrius Kvietkauskas 
 Donatas Vilimas 
  21:9  21:10 [14']      
  [24] 10:50    D.Sirvydis, K.Bužinskis    
 13   Audrius Šapola 
 Ričardas Kazlauskas 
    21:17  21:13 [21']    
[7] 10:00    A.Šapola, R.Kazlauskas      
 4   Almantas Abromaitis 
 Tomas Grigas 
  21:14  21:12 [17']       1-a vieta
      [63] 13:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius
 3   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
        13:21  21:10  21:9 [21']
[8] 10:00    D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 14   Rokas Kondrotas 
 Valerij Vasilčenko 
  21:13  21:10 [17']      
  [25] 11:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 11   Romas Kulieša 
 Julius Marozas 
    21:17  17:21  21:18 [34']    
[9] 10:20    R.Kulieša, J.Marozas      
 6   Aidas Stalmokas 
 Žygimantas Kvartūnas 
  21:12  21:15 [19']      
    [44] 12:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius  
 7   Gediminas Jauniškis 
 Rimas Sinius 
      21:15  21:15 [17']  
[10] 10:00    A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas      
 10   Andrius Dubrovskis 
 Nerijus Kavaliauskas 
  21:13  21:18 [17']      
  [26] 11:20    A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas    
 15   Dainius Kecorius 
 Jonas Švilpa 
    21:17  21:15 [17']    
[11] 10:20    D.Likas, A.Butkus      
 2   Darius Likas 
 Audrius Butkus 
  21:7  21:6 [12']    D.Sirvydis, K.Bužinskis   3-a vieta
      [64] 13:20    D.Sirvydis, K.Bužinskis
       A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas   22:20  21:13 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Jankauskas, A.Viruišis    
    [45] 12:20    V.Jankauskas, A.Viruišis  
     A.Šapola, R.Kazlauskas   21:18  27:25 [22']   5-a vieta
      [65] 13:50    V.Jankauskas, A.Viruišis
     R.Kulieša, J.Marozas     10:21  21:9  21:18 [32']
    [46] 12:20    R.Kulieša, J.Marozas  
     D.Likas, A.Butkus   21:15  19:21  21:17 [32']  
         
         
       A.Šapola, R.Kazlauskas   7-a vieta
      [66] 13:50    D.Likas, A.Butkus
       D.Likas, A.Butkus   21:18  21:18 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Vindašius, K.Koira    
   S.Vindašius, K.Koira   ->    
    [47] 12:20   A.Abromaitis, T.Grigas  
   A.Kvietkauskas, D.Vilimas       B/Ž  
  [27] 11:20    A.Abromaitis, T.Grigas    
   A.Abromaitis, T.Grigas   21:10  21:11 [15']     9-a vieta
      [67] 13:50    R.Kondrotas, V.Vasilčenko
   R.Kondrotas, V.Vasilčenko       14:21  21:15  21:17 [28']
  [28] 11:20    R.Kondrotas, V.Vasilčenko    
   A.Stalmokas, Ž.Kvartūnas   21:15  21:18 [20']    
    [48] 12:20    R.Kondrotas, V.Vasilčenko  
   G.Jauniškis, R.Sinius     21:17  21:13 [19']  
  [29] 11:20    G.Jauniškis, R.Sinius    
   D.Kecorius, J.Švilpa   21:7  21:14 [15']    
         
       S.Vindašius, K.Koira   11-a vieta
      [68] 13:50   G.Jauniškis, R.Sinius
       G.Jauniškis, R.Sinius     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Kvietkauskas, D.Vilimas  
     A.Kvietkauskas, D.Vilimas   ->   13-a vieta
      [69] 13:50    A.Stalmokas, Ž.Kvartūnas
     A.Stalmokas, Ž.Kvartūnas     21:12  21:12 [14']
    [49] 12:50    A.Stalmokas, Ž.Kvartūnas  
     D.Kecorius, J.Švilpa   21:16  21:13 [18']  
         
         
        15-a vieta
       D.Kecorius, J.Švilpa
       D.Kecorius, J.Švilpa   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mažeikių taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 18:00
Sodų pagrindinė mokykla, Mažeikiai
SIGNEDOS taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 14:00
RIO arena, Kaunas
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.