Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP4], Data: 2020-01-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25  
 1  Aurelija Pakšytė 
 Rugilė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Pakšytė, R.Gečaitė      
 16       ->      
  [23] 10:45    A.Pakšytė, R.Gečaitė    
 9  Goda Juršėnaitė 
 Indrė Gudelytė 
    21:10  21:15 [15']    
[5] 10:00    G.Juršėnaitė, I.Gudelytė      
 8  Diana Valantinaitė 
 Diana Lubė 
  21:12  21:10 [15']      
    [43] 12:15    A.Pakšytė, R.Gečaitė  
 5  Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:15  21:9 [19']  
[6] 10:00    R.Bubulienė, V.Bubulytė      
 12  Jurgita Venckuvienė 
 Rita Bielinytė 
  21:10  21:15 [18']      
  [24] 10:45    R.Bubulienė, V.Bubulytė    
 13         21:13  21:16 [18']    
 G.Gečė, V.Suško      
 4  Gintarė Gečė 
 Viktorija Suško 
  ->       1-a vieta
      [65] 13:45    A.Pakšytė, R.Gečaitė
 3  Toma Rakauskaitė 
 Eglė Ramanauskaitė 
        21:12  21:12 [17']
 T.Rakauskaitė, E.Ramanauskaitė      
 14       ->      
  [25] 11:15    T.Rakauskaitė, E.Ramanauskaitė    
 11  Evelina Keturakytė 
 Marija Šiaučiūnaitė 
    21:15  21:6 [14']    
[7] 10:00    K.Janutaitė, M.Janutaitė      
 6  Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  21:19  21:10 [17']      
    [44] 12:15    J.Žibūdienė, J.Puchova  
 7  Aušra Montvydaitė 
 Karolina Merkevičiūtė 
      22:24  21:10  21:18 [29']  
[8] 10:00    A.Montvydaitė, K.Merkevičiūtė      
 10  Aurelija Venslovė 
 Živilė Simonaitytė 
  15:21  21:19  21:18 [28']      
  [26] 11:15    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 15         21:17  21:13 [15']    
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 2  Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  ->    R.Bubulienė, V.Bubulytė   3-a vieta
      [66] 13:45    T.Rakauskaitė, E.Ramanauskaitė
       T.Rakauskaitė, E.Ramanauskaitė   21:12  21:14 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Juršėnaitė, I.Gudelytė    
    [45] 12:15    G.Gečė, V.Suško  
     G.Gečė, V.Suško   21:17  21:17 [18']   5-a vieta
      [67] 13:45    G.Gečė, V.Suško
     K.Janutaitė, M.Janutaitė     17:21  21:15  21:14 [25']
    [46] 12:15    K.Janutaitė, M.Janutaitė  
     A.Montvydaitė, K.Merkevičiūtė   21:17  16:21  21:14 [26']  
         
         
       G.Juršėnaitė, I.Gudelytė   7-a vieta
      [68] 13:45    G.Juršėnaitė, I.Gudelytė
       A.Montvydaitė, K.Merkevičiūtė   21:18  13:21  21:16 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Valantinaitė, D.Lubė    
   D.Valantinaitė, D.Lubė   ->    
    [47] 12:15    D.Valantinaitė, D.Lubė  
   J.Venckuvienė, R.Bielinytė     21:16  21:13 [17']  
   J.Venckuvienė, R.Bielinytė    
    ->     9-a vieta
      [69] 13:45    A.Venslovė, Ž.Simonaitytė
        21:12  21:14 [18']
   E.Keturakytė, M.Šiaučiūnaitė    
   E.Keturakytė, M.Šiaučiūnaitė   ->    
    [48] 12:15    A.Venslovė, Ž.Simonaitytė  
   A.Venslovė, Ž.Simonaitytė     21:15  21:18 [19']  
   A.Venslovė, Ž.Simonaitytė    
    ->    
         
       J.Venckuvienė, R.Bielinytė   11-a vieta
      [70] 13:45    E.Keturakytė, M.Šiaučiūnaitė
       E.Keturakytė, M.Šiaučiūnaitė   21:14  21:13 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.