Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP4], Data: 2020-01-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25  
 1  Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė        
 32       ->        
  [94] 15:15    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė      
 17  Julius Masaitis 
 Vilija Čekanauskienė 
    21:14  21:14 [13']      
[82] 14:45    G.Fridricas, E.Keturakytė        
 16  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:15  21:13 [16']        
    [108] 16:15    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė    
 9  Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
      21:13  21:12 [21']    
 G.Miestauskas, G.Juršėnaitė        
 24       ->        
  [95] 15:15    M.Povilaitis, K.Janutaitė      
 25         21:17  21:17 [20']      
 M.Povilaitis, K.Janutaitė        
 8  Martynas Povilaitis 
 Kotryna Janutaitė 
  ->        
      [124] 17:15    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė  
 5  Pranciškus Gečas 
 Gintarė Gečė 
        21:15  21:13 [16']  
 P.Gečas, G.Gečė        
 28       ->        
  [96] 15:15    P.Gečas, G.Gečė      
 21  Tomas Pilukas 
 Aurelija Venslovė 
    10:21  21:7  21:8 [21']      
[83] 14:45    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė        
 12  Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  22:20  7:21  21:12 [25']        
    [109] 16:15    P.Gečas, G.Gečė    
 13  Gytis Celencevičius 
 Vaiva Bubulytė 
      21:23  21:15  21:16 [30']    
[84] 14:45    G.Celencevičius, V.Bubulytė        
 20  Luidži Pakula 
 Marija Šiaučiūnaitė 
  21:18  21:15 [18']        
  [97] 15:15    G.Celencevičius, V.Bubulytė      
 29         19:21  21:19  21:17 [35']      
 A.Nareika, K.Nareikienė        
 4  Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  ->         1-a vieta
        [141] 18:15    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė
 3  Kristijonas Jucys 
 Tanita Urbonienė 
          21:19  21:12 [21']
 K.Jucys, T.Urbonienė        
 30       ->        
  [98] 15:45    K.Jucys, T.Urbonienė      
 19  Sergėjus Klodt 
 Diana Lubė 
    21:15  16:21  21:6 [26']      
[85] 14:45    S.Klodt, D.Lubė        
 14  Vidmantas Jonikas 
 Živilė Simonaitytė 
  21:17  21:11 [17']        
    [110] 16:15    J.Pauliukas, U.Gečaitė    
 11  Jurgis Pauliukas 
 Urtė Gečaitė 
      21:16  21:10 [19']    
[86] 14:45    J.Pauliukas, U.Gečaitė        
 22  Egidijus Merkevičius 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:15  18:21  21:14 [26']        
  [99] 15:45    J.Pauliukas, U.Gečaitė      
 27         22:20  21:15 [21']      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 6  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->        
      [125] 17:15    J.Pauliukas, U.Gečaitė  
 7  Mindaugas Danys 
 Rugilė Gečaitė 
        25:23  13:21  24:22 [36']  
 M.Danys, R.Gečaitė        
 26       ->        
  [100] 15:45    M.Danys, R.Gečaitė      
 23         21:13  21:19 [18']      
 P.Jūras, V.Suško        
 10  Paulius Jūras 
 Viktorija Suško 
  ->        
    [111] 16:15    M.Danys, R.Gečaitė    
 15  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
      21:17  21:17 [20']    
[87] 14:45    D.Martinaitis, L.Venckutė        
 18  Artūras Surgutanovas 
 Rūta Bubulienė 
  21:9  21:13 [15']      P.Gečas, G.Gečė   3-a vieta
  [101] 15:45    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   [142] 18:15    P.Gečas, G.Gečė
 31         21:17  21:17 [17']    M.Danys, R.Gečaitė   12:21  21:12  22:20 [30']
 S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė        
 2  Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Povilaitis, K.Janutaitė    
      [126] 17:15    M.Povilaitis, K.Janutaitė  
       G.Celencevičius, V.Bubulytė   16:21  21:18  21:14 [31']   5-a vieta
        [143] 18:15    M.Povilaitis, K.Janutaitė
       K.Jucys, T.Urbonienė     21:14  21:16 [17']
      [127] 17:15    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
       S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   21:19  21:15 [19']  
           
           
         G.Celencevičius, V.Bubulytė   7-a vieta
        [144] 18:15    G.Celencevičius, V.Bubulytė
         K.Jucys, T.Urbonienė   21:8  15:21  21:17 [26']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Fridricas, E.Keturakytė      
    [112] 16:15    G.Fridricas, E.Keturakytė    
     G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   21:16  21:15 [17']    
      [128] 17:15    A.Nareika, K.Nareikienė  
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     21:18  12:21  21:14 [26']  
    [113] 16:15    A.Nareika, K.Nareikienė    
     A.Nareika, K.Nareikienė   21:7  21:10 [12']     9-a vieta
        [145] 18:15    D.Martinaitis, L.Venckutė
     S.Klodt, D.Lubė       21:16  21:19 [18']
    [114] 16:45    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:14  21:19 [20']    
      [129] 17:15    D.Martinaitis, L.Venckutė  
     P.Jūras, V.Suško     21:14  15:21  21:10 [25']  
    [115] 16:45    D.Martinaitis, L.Venckutė    
     D.Martinaitis, L.Venckutė   21:18  20:22  21:14 [28']    
           
         G.Fridricas, E.Keturakytė   11-a vieta
        [146] 18:45    G.Fridricas, E.Keturakytė
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:19  21:19 [18']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė    
      [130] 17:45    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė  
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:11  21:13 [14']   13-a vieta
        [147] 18:45    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė
       S.Klodt, D.Lubė     19:21  21:13  21:13 [26']
      [131] 17:45    S.Klodt, D.Lubė  
       P.Jūras, V.Suško   16:21  21:19  21:9 [27']  
           
           
         Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   15-a vieta
        [148] 18:45    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė
    Dėl 17-32 vietos      P.Jūras, V.Suško   13:21  21:13  21:14 [25']
         
   J.Masaitis, V.Čekanauskienė      
   J.Masaitis, V.Čekanauskienė   ->      
     J.Masaitis, V.Čekanauskienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [132] 17:45    J.Masaitis, V.Čekanauskienė  
        12:21  21:11  21:11 [24']  
   T.Pilukas, A.Venslovė      
   T.Pilukas, A.Venslovė   ->      
    [116] 16:45    L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė    
   L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė     21:17  21:19 [18']    
   L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė      
    ->       17-a vieta
        [149] 18:45    J.Masaitis, V.Čekanauskienė
          21:15  21:19 [15']
   V.Jonikas, Ž.Simonaitytė      
   V.Jonikas, Ž.Simonaitytė   ->      
    [117] 16:45    E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė    
   E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė     21:19  18:21  22:20 [31']    
   E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė      
    ->      
      [133] 17:45    E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė  
        21:11  21:12 [16']  
   .      
    ->      
     A.Surgutanovas, R.Bubulienė    
   A.Surgutanovas, R.Bubulienė     ->    
   A.Surgutanovas, R.Bubulienė      
    ->    L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė   19-a vieta
        [150] 18:45    L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė
         A.Surgutanovas, R.Bubulienė   22:20  21:18 [23']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       T.Pilukas, A.Venslovė  
       T.Pilukas, A.Venslovė   ->   21-a vieta
        [151] 18:45    V.Jonikas, Ž.Simonaitytė
       V.Jonikas, Ž.Simonaitytė     21:19  21:19 [19']
       V.Jonikas, Ž.Simonaitytė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.