Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q, Data: 2020-06-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-06 2020-06-06 2020-06-06 2020-06-06  
 1  Evaldas Čižinauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Čižinauskas, N.Brazauskienė      
 16       ->      
  [51] 15:00    E.Čižinauskas, N.Brazauskienė    
 9  Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
    10:21  21:12  21:16 [27']    
[46] 14:30    S.Stravinskas, V.Bubulytė      
 8  Salvijus Stravinskas 
 Vaiva Bubulytė 
  21:15  16:21  21:16 [26']      
    [56] 15:30    E.Čižinauskas, N.Brazauskienė  
 5  Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
      21:18  21:15 [17']  
[47] 14:30    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 12  Rytis Vasiliauskas 
 Rūta Bubulienė 
  21:17  21:19 [19']      
  [52] 15:00    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
 13         21:15  22:20 [19']    
 P.Gečas, G.Gečė      
 4  Pranciškus Gečas 
 Gintarė Gečė 
  ->       1-a vieta
      [62] 16:00    K.Šemeta, U.Pūkaitė
 3  Karolis Šemeta 
 Ugnė Pūkaitė 
        21:10  21:19 [17']
 K.Šemeta, U.Pūkaitė      
 14       ->      
  [53] 15:00    K.Šemeta, U.Pūkaitė    
 11  Dalius Martinaitis 
 Monika Janutaitė 
    21:15  21:10 [15']    
[48] 14:30    D.Martinaitis, M.Janutaitė      
 6  Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  21:9  21:7 [12']      
    [57] 15:30    K.Šemeta, U.Pūkaitė  
 7  Martynas Povilaitis 
 Kotryna Janutaitė 
      21:13  21:10 [18']  
[49] 14:30    M.Povilaitis, K.Janutaitė      
 10  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:17  21:17 [16']      
  [54] 15:00    M.Povilaitis, K.Janutaitė    
 15         21:14  22:20 [19']    
 A.Tamošaitis, T.Urbonienė      
 2  Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
  ->    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   3-a vieta
      [63] 16:00    M.Povilaitis, K.Janutaitė
       M.Povilaitis, K.Janutaitė   21:10  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stravinskas, V.Bubulytė    
    [58] 15:30    P.Gečas, G.Gečė  
     P.Gečas, G.Gečė   26:24  21:16 [21']   5-a vieta
      [64] 16:00    P.Gečas, G.Gečė
     D.Martinaitis, M.Janutaitė     12:21  21:15  21:14 [24']
    [59] 15:30    A.Tamošaitis, T.Urbonienė  
     A.Tamošaitis, T.Urbonienė   19:21  21:17  21:16 [27']  
         
         
       S.Stravinskas, V.Bubulytė   7-a vieta
      [65] 16:00    S.Stravinskas, V.Bubulytė
       D.Martinaitis, M.Janutaitė   21:16  21:16 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė    
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   ->    
    [60] 15:30    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė  
   R.Vasiliauskas, R.Bubulienė     21:13  21:19 [16']  
   R.Vasiliauskas, R.Bubulienė    
    ->     9-a vieta
      [66] 16:30    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė
        21:18  21:18 [17']
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   ->    
    [61] 16:00    G.Fridricas, E.Keturakytė  
   G.Fridricas, E.Keturakytė     21:17  15:21  21:18 [28']  
   G.Fridricas, E.Keturakytė    
    ->    
         
       R.Vasiliauskas, R.Bubulienė   11-a vieta
      [67] 16:30    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:19  21:12 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.