Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Delfi / CBC Gimtadienis, Data: 2020-01-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
[132] 17:50   M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė      
 16       ->      
  [151] 18:50    S.Malakauskas, V.Žitlinskaitė    
 9   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
    12:21  21:18  22:20 [28']    
[133] 17:50    S.Malakauskas, V.Žitlinskaitė      
 8   Simas Malakauskas 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:17  21:12 [17']      
    [173] 20:20    P.Palubinskas, A.Pakšytė  
 5   Povilas Palubinskas 
 Aurelija Pakšytė 
      17:21  21:10  21:16 [28']  
[134] 17:50    P.Palubinskas, A.Pakšytė      
 12   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
  21:16  21:13 [16']      
  [152] 18:50    P.Palubinskas, A.Pakšytė    
 13         21:7  21:18 [17']    
[135] 17:50   V.Salietis, A.Brikaitė      
 4   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  ->       1-a vieta
      [193] 21:50    K.Šemeta, K.Urbonavičiūtė
 3   Karolis Šemeta 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
        21:18  11:21  21:14 [27']
[136] 17:50   K.Šemeta, K.Urbonavičiūtė      
 14       ->      
  [153] 18:50    K.Šemeta, K.Urbonavičiūtė    
 11   Vilmantas Pratusevičius 
 Lina Venckutė 
    17:21  21:15  21:19 [33']    
[137] 17:50    V.Pratusevičius, L.Venckutė      
 6   Paulius Umantas 
 Tanita Urbonienė 
  21:14  23:21 [19']      
    [174] 20:20    K.Šemeta, K.Urbonavičiūtė  
 7   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
      21:12  21:11 [19']  
[138] 17:50    D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 10   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
  21:6  21:7 [13']      
  [154] 18:50    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 15         21:14  21:19 [19']    
[139] 17:50   R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė      
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
  ->    S.Malakauskas, V.Žitlinskaitė   3-a vieta
      [194] 21:50    D.Pakšys, J.Kelečiūtė
       D.Pakšys, J.Kelečiūtė   21:12  21:17 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė    
    [175] 20:20    V.Salietis, A.Brikaitė  
     V.Salietis, A.Brikaitė   21:11  21:12 [15']   5-a vieta
      [195] 21:50    V.Salietis, A.Brikaitė
     V.Pratusevičius, L.Venckutė     14:21  21:14  21:14 [31']
    [176] 20:20    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė  
     R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   21:17  15:21  21:18 [27']  
         
         
       M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė   7-a vieta
     
       V.Pratusevičius, L.Venckutė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Nareika, K.Nareikienė    
   A.Nareika, K.Nareikienė   ->    
    [177] 20:50    A.Nareika, K.Nareikienė  
   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė     21:14  21:7 [14']  
   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė    
    ->     9-a vieta
      [196] 21:50    P.Umantas, T.Urbonienė
        17:21  21:18  21:10 [29']
   P.Umantas, T.Urbonienė    
   P.Umantas, T.Urbonienė   ->    
    [178] 20:50    P.Umantas, T.Urbonienė  
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     19:21  21:15  21:14 [28']  
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
    ->    
         
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   11-a vieta
     
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO turnyras
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.