Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Delfi / CBC Gimtadienis, Data: 2020-01-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11  
 1   Benas Šemeta    Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00    B.Šemeta      
 16   Praison Suresh    21:17  21:15 [16']      
  [15] 10:30    B.Šemeta    
 9   Romutis Juodsnukis      21:8  21:8 [13']    
[2] 10:00    R.Juodsnukis      
 8   Valerij Vasilčenko    21:12  13:21  21:13 [28']      
    [29] 11:00    B.Šemeta  
 5   Aurimas Jakutis        21:8  16:21  21:19 [29']  
[3] 10:00    A.Jakutis      
 12   Gediminas Jauniškis    21:13  21:10 [15']      
  [16] 10:30    G.Buitvydas    
 13   Karolis Narkevičius      21:16  21:11 [17']    
[4] 10:00    G.Buitvydas      
 4   Gediminas Buitvydas    21:16  21:19 [18']       1-a vieta
      [41] 12:00    S.Klodt
 3   Kęstutis Kučinskas          21:11  21:7 [15']
[5] 10:00    G.Mačėnas      
 14  Giedrius Mačėnas    21:10  21:10 [16']      
  [17] 10:30    S.Klodt    
 11   Sergėjus Klodt      18:21  21:13  21:16 [29']    
[6] 10:00    S.Klodt      
 6   Ramūnas Galvanauskas    21:7  21:7 [12']      
    [30] 11:00    S.Klodt  
 7   Matas Stravinskas        21:12  17:21  23:21 [35']  
[7] 10:00    G.Fridricas      
 10   Gediminas Fridricas    21:9  21:7 [16']      
  [18] 10:30    R.Kondrotas    
 15   Rokas Kondrotas      21:15  17:21  21:11 [28']    
[8] 10:00    R.Kondrotas      
 2   Nerijus Molis    21:14  21:8 [16']    G.Buitvydas   3-a vieta
      [42] 12:00    G.Buitvydas
       R.Kondrotas   21:14  23:21 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Juodsnukis    
    [31] 11:30    A.Jakutis  
     A.Jakutis   21:10  21:15 [14']   5-a vieta
         G.Mačėnas
     G.Mačėnas     21:12  21:14 [15']
    [32] 11:30    G.Mačėnas  
     G.Fridricas   21:18  21:12 [19']  
         
         
       R.Juodsnukis   7-a vieta
     
       G.Fridricas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   P.Suresh      
  [19] 10:30    P.Suresh    
   V.Vasilčenko   21:10  21:13 [15']    
    [33] 11:30    K.Narkevičius  
   G.Jauniškis     9:21  21:18  21:13 [24']  
  [20] 10:30    K.Narkevičius    
   K.Narkevičius   21:6  21:16 [15']     9-a vieta
     
   K.Kučinskas       ->
  [21] 10:30    K.Kučinskas    
   R.Galvanauskas   18:21  21:17  24:22 [32']    
    [34] 11:30    K.Kučinskas  
   M.Stravinskas     27:25  21:19 [24']  
  [22] 10:30    N.Molis    
   N.Molis   18:21  21:19  21:13 [28']    
         
       P.Suresh   11-a vieta
     
       N.Molis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Vasilčenko    
    [35] 11:30    G.Jauniškis  
     G.Jauniškis   21:17  21:16 [20']   13-a vieta
     
     R.Galvanauskas     ->
    [36] 11:30    M.Stravinskas  
     M.Stravinskas   21:18  12:21  21:18 [33']  
         
         
       V.Vasilčenko   15-a vieta
     
       R.Galvanauskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO turnyras
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.