Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Delfi / CBC Gimtadienis, Data: 2020-01-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11  
 1   Salvijus Stravinskas ,   Vaiva Bubulytė   Dėl 1-4 vietų    
[140] 18:20    S.Stravinskas, V.Bubulytė    
 8   Luidži Pakula ,   Marija Šiaučiūnaitė    21:12  21:15 [15']    
  [155] 19:20    S.Stravinskas, V.Bubulytė  
 5   Gediminas Fridricas ,   Evelina Keturakytė      21:10  22:24  21:10 [30']  
[141] 18:20    G.Fridricas, E.Keturakytė    
 4   Žilvinas Tamošiūnas ,   Diana Lubė    21:15  21:19 [17']    1-a vieta
    [179] 20:50    F.Juchnevičius, V.Zonytė
 3   Laimis Fiodorovas ,   Justė Kazakauskaitė        21:10  21:19 [17']
[142] 18:20    L.Fiodorovas, J.Kazakauskaitė    
 6   Julius Masaitis ,   Vilija Čekanauskienė    21:17  21:16 [18']    
  [156] 19:20    F.Juchnevičius, V.Zonytė  
 7   Fernandas Juchnevičius ,   Viktorija Zonytė      21:10  18:21  21:15 [25']  
[143] 18:20    F.Juchnevičius, V.Zonytė    
 2   Orestas Renevis ,   Jelena Puchova    21:16  21:14 [16']    
     
     G.Fridricas, E.Keturakytė  3-a vieta
  [180] 20:50    G.Fridricas, E.Keturakytė
   L.Fiodorovas, J.Kazakauskaitė   19:21  21:17  21:10 [29']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė    
  [157] 19:20    Ž.Tamošiūnas, D.Lubė  
   Ž.Tamošiūnas, D.Lubė   22:20  21:19 [19']  5-a vieta
    [181] 20:50    J.Masaitis, V.Čekanauskienė
   J.Masaitis, V.Čekanauskienė     26:24  21:12 [18']
  [158] 19:20    J.Masaitis, V.Čekanauskienė  
   O.Renevis, J.Puchova   21:19  19:21  21:19 [30']  
       
       
     L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė  7-a vieta
    [182] 20:50    L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė
     O.Renevis, J.Puchova   21:18  14:21  21:16 [33']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.