Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Delfi / CBC Gimtadienis, Data: 2020-01-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11  
 1  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[159] 19:20   A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [183] 20:50    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9  Sergėjus Klodt 
 Jurgita Venckuvienė 
    21:17  22:24  21:14 [35']    
[160] 19:20    S.Klodt, J.Venckuvienė      
 8  Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
  15:21  22:20  21:17 [30']      
    [197] 21:50    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
 5  Audrius Butkus 
 Jurga Misiuvienė 
      21:11  17:21  21:5 [24']  
[161] 19:20    A.Butkus, J.Misiuvienė      
 12  Aurelijus Andreliūnas 
 Rita Bielinytė 
  21:18  24:26  21:18 [33']      
  [184] 20:50    V.Grigorjevas, J.Sereckienė    
 13         21:13  21:13 [17']    
[162] 19:20   V.Grigorjevas, J.Sereckienė      
 4  Viktoras Grigorjevas 
 Jolanta Sereckienė 
  ->       1-a vieta
      [209] 22:50    A.Žvilauskas, U.Vilčinskytė
 3  Darius Likas 
 Rūta Žigienė 
        21:19  21:16 [19']
[163] 19:50   D.Likas, R.Žigienė      
 14       ->      
  [185] 21:20    A.Žvilauskas, U.Vilčinskytė    
 11  Artūras Žvilauskas 
 Ugnė Vilčinskytė 
    21:13  21:8 [15']    
[164] 19:50    A.Žvilauskas, U.Vilčinskytė      
 6   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
  21:19  21:10 [17']      
    [198] 21:50    A.Žvilauskas, U.Vilčinskytė  
 7  Dainius Mazėtis 
 Dalia Sunklodė 
      21:10  12:21  21:12 [21']  
[165] 19:50    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė      
 10  Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  22:20  21:17 [17']      
  [186] 21:20    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
 15         17:21  21:18  21:12 [30']    
[166] 19:50   R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 2  Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  ->    V.Grigorjevas, J.Sereckienė   3-a vieta
      [210] 22:50    V.Grigorjevas, J.Sereckienė
       A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   21:17  21:8 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Klodt, J.Venckuvienė    
    [199] 21:50    S.Klodt, J.Venckuvienė  
     A.Butkus, J.Misiuvienė   21:19  21:10 [18']   5-a vieta
      [211] 22:50    S.Klodt, J.Venckuvienė
     D.Likas, R.Žigienė     21:15  21:11 [19']
    [200] 21:50    D.Likas, R.Žigienė  
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė   21:11  21:14 [18']  
         
         
       A.Butkus, J.Misiuvienė   7-a vieta
     
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
   M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   ->    
    [201] 22:20    A.Andreliūnas, R.Bielinytė  
   A.Andreliūnas, R.Bielinytė     9:21  21:16  21:16 [25']  
   A.Andreliūnas, R.Bielinytė    
    ->     9-a vieta
      [212] 22:50    A.Andreliūnas, R.Bielinytė
        17:21  21:7  21:14 [22']
   U.Lazdinš, I.Aldina    
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->    
    [202] 22:20    D.Mazėtis, D.Sunklodė  
   D.Mazėtis, D.Sunklodė     21:19  21:14 [18']  
   D.Mazėtis, D.Sunklodė    
    ->    
         
       M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   11-a vieta
     
       U.Lazdinš, I.Aldina   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.