Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas), Data: 2019-11-02, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02  
 1   Jonas Seniūnas ,   Ramūnas Paškevičius   Dėl 1-4 vietų    
[64] 13:15   J.Seniūnas, R.Paškevičius    
 8   Benas Šemeta ,   Adomas Kovarskas    21:11  21:10 [16']    
  [81] 14:55   J.Seniūnas, R.Paškevičius  
 5   Aurimas Valauskas ,   Remigijus Šimonis      21:13  21:10 [23']  
[65] 13:15   D.Likas, V.Jankauskas    
 4   Darius Likas ,   Valdas Jankauskas    21:16  12:21  19:16 [35']    1-a vieta
    [101] 16:10   E.Gusarovas, E.Gedminas
 3   Edmundas Petrošius ,   Egidijus Litvinskas        21:16  19:21  21:16 [38']
[66] 13:40   E.Gusarovas, E.Gedminas    
 6   Edgaras Gusarovas ,   Evaldas Gedminas    21:11  14:21  21:11 [33']    
  [82] 14:55   E.Gusarovas, E.Gedminas  
 7   Tomas Petrauskas ,   Aidas Giedrikas      21:10  21:23  21:18 [32']  
[67] 13:40   M.Armonas, L.Fiodorovas    
 2   Marius Armonas ,   Laimis Fiodorovas    21:17  21:11 [22']    
     
     D.Likas, V.Jankauskas  3-a vieta
  [102] 16:10   M.Armonas, L.Fiodorovas
   M.Armonas, L.Fiodorovas   23:25  21:7  21:17 [34']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   B.Šemeta, A.Kovarskas    
  [83] 14:55   B.Šemeta, A.Kovarskas  
   A.Valauskas, R.Šimonis   21:0  5-a vieta
    [103] 16:10   B.Šemeta, A.Kovarskas
   E.Petrošius, E.Litvinskas     21:17  18:21  21:19 [38']
  [84] 14:55   E.Petrošius, E.Litvinskas  
   T.Petrauskas, A.Giedrikas   21:17  21:17 [28']  
       
       
     A.Valauskas, R.Šimonis  7-a vieta
    [104] 16:10   T.Petrauskas, A.Giedrikas
     T.Petrauskas, A.Giedrikas   21:0
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 D 
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.