Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas), Data: 2019-11-02, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02  
 1  Marijus Stankevičius 
 Kristina Poškutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Stankevičius, K.Poškutė      
 16       ->      
  [16] 10:20   M.Stankevičius, K.Poškutė    
 9  Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
    21:19  21:12 [22']    
[4] 09:30   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 8  Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:8  10:21  21:13 [32']      
    [36] 11:35   E.Joly-testault, R.Milašauskaitė  
 5  Edgaras Gusarovas 
 Eglė Gedminienė 
      21:19  21:9 [33']  
[5] 09:30   E.Joly-testault, R.Milašauskaitė      
 12   Ervan Joly-testault 
 Roberta Milašauskaitė 
  21:12  21:9 [19']      
  [17] 10:20   E.Joly-testault, R.Milašauskaitė    
 13  Laimis Fiodorovas 
 Renata Bernotė 
    21:13  21:16 [22']    
[6] 09:30   R.Šimonis, V.Martinkienė      
 4  Remigijus Šimonis 
 Vaida Martinkienė 
  21:17  21:11 [22']       1-a vieta
      [52] 12:25   E.Joly-testault, R.Milašauskaitė
 3  Marius Armonas 
 Rūta Bubulienė 
        18:21  21:18  21:18 [31']
[7] 09:30   M.Armonas, R.Bubulienė      
 14  Jonas Maziliauskas 
 Monika Viliūnaitė 
  21:14  25:27  21:18 [41']      
  [18] 10:20   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
 11  Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
    21:11  22:20 [19']    
[8] 09:55   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė      
 6  Evaldas Gedminas 
 Lina Gorienė 
  21:11  21:7 [18']      
    [37] 11:35   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
 7  Sigitas Galentas 
 Renata Staupelienė 
      21:13  16:21  21:12 [32']  
[9] 09:55   D.Likas, D.Valantinaitė      
 10  Darius Likas 
 Diana Valantinaitė 
  21:14  21:14 [22']      
  [19] 10:20   E.Peleckis, I.Peleckienė    
 15  Ramūnas Ražanauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
    21:19  21:15 [23']    
[10] 09:55   E.Peleckis, I.Peleckienė      
 2  Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  21:9  8:21  21:10 [34']    M.Stankevičius, K.Poškutė   3-a vieta
      [53] 12:25   M.Stankevičius, K.Poškutė
       E.Peleckis, I.Peleckienė   16:21  21:11  21:10 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
    [38] 11:35   R.Šimonis, V.Martinkienė  
     R.Šimonis, V.Martinkienė   8:21  21:19  22:20 [54']   5-a vieta
      [54] 12:25   R.Šimonis, V.Martinkienė
     M.Armonas, R.Bubulienė     21:15  21:14 [20']
    [39] 11:35   D.Likas, D.Valantinaitė  
     D.Likas, D.Valantinaitė   21:17  21:17 [28']  
         
         
       A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   7-a vieta
     
       M.Armonas, R.Bubulienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Paškevičius, J.Paškevičienė    
   R.Paškevičius, J.Paškevičienė   ->    
    [40] 11:35   E.Gusarovas, E.Gedminienė  
   E.Gusarovas, E.Gedminienė     10:21  21:16  21:12 [46']  
  [20] 10:20   E.Gusarovas, E.Gedminienė    
   L.Fiodorovas, R.Bernotė   21:15  21:19 [22']     9-a vieta
      [55] 12:25   E.Gusarovas, E.Gedminienė
   J.Maziliauskas, M.Viliūnaitė       21:11  21:17 [21']
  [21] 10:20   J.Maziliauskas, M.Viliūnaitė    
   E.Gedminas, L.Gorienė   21:12  21:9 [18']    
    [41] 11:35   J.Maziliauskas, M.Viliūnaitė  
   S.Galentas, R.Staupelienė     23:21  19:21  23:21 [46']  
  [22] 10:45   R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė    
   R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė   21:9  21:9 [22']    
         
       R.Paškevičius, J.Paškevičienė   11-a vieta
     
       R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Fiodorovas, R.Bernotė  
     L.Fiodorovas, R.Bernotė   ->   13-a vieta
     
     E.Gedminas, L.Gorienė     ->
     
     S.Galentas, R.Staupelienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.