Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas), Data: 2019-11-02, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02  
 1  Jorūnė Živatkauskaitė ,  Kristina Poškutė   Dėl 1-4 vietų    
[77] 14:30   L.Daunytė, M.Viliūnaitė    
 8  Laura Daunytė ,  Monika Viliūnaitė    21:18  21:7 [21']    
  [97] 15:45   L.Daunytė, M.Viliūnaitė  
 5  Jūratė Paškevičienė ,  Roberta Milašauskaitė      21:11  21:19 [23']  
[78] 14:30   J.Paškevičienė, R.Milašauskaitė    
 4  Diana Valantinaitė ,  Irena Peleckienė    21:12  18:21  21:15 [34']    1-a vieta
    [117] 17:00   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 3  Jolanta Sereckienė ,  Renata Staupelienė        18:21  21:16  21:15 [30']
[79] 14:30   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė    
 6  Marija Šiaučiūnaitė ,  Loreta Šiaučiūnienė    21:18  21:12 [27']    
  [98] 15:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 7  Modesta Kožkuvienė ,  Asta Mažulienė      21:15  21:16 [24']  
[80] 14:30   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 2  Eglė Gedminienė ,  Ingrida Savickienė    21:18  21:7 [22']    
     
     J.Paškevičienė, R.Milašauskaitė  3-a vieta
  [118] 17:00   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė
   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė   17:12 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   J.Živatkauskaitė, K.Poškutė    
  [99] 15:45   D.Valantinaitė, I.Peleckienė  
   D.Valantinaitė, I.Peleckienė   18:21  22:20  21:9 [31']  5-a vieta
    [119] 17:00   D.Valantinaitė, I.Peleckienė
   J.Sereckienė, R.Staupelienė     21:12  17:21  21:18 [35']
  [100] 15:45   E.Gedminienė, I.Savickienė  
   E.Gedminienė, I.Savickienė   21:15  18:21  21:16 [34']  
       
       
     J.Živatkauskaitė, K.Poškutė  7-a vieta
    [120] 17:00   J.Živatkauskaitė, K.Poškutė
     J.Sereckienė, R.Staupelienė   21:17  18:21  21:14 [41']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.