Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2020-01-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-04 2020-01-04 2020-01-04 2020-01-04  
 1  Donatas Rumšys 
 Vygantas Garmus 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Rumšys, V.Garmus      
 16       ->      
  [140] 17:25   A.Kepežinskas, S.Stravinskas    
 9  Algirdas Kepežinskas 
 Salvijus Stravinskas 
    21:14  21:12 [26']    
[122] 16:30   A.Kepežinskas, S.Stravinskas      
 8  Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
  21:14  24:22 [25']      
    [158] 18:20   A.Morkūnas, A.Petkevičius  
 5  Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
      23:21  16:21  21:17 [43']  
[123] 16:30   V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 12  Saulius Eibukas 
 Ignas Lukoševičius 
  21:15  21:19 [26']      
  [141] 17:25   A.Morkūnas, A.Petkevičius    
 13  Giedrius Strumila 
 Gediminas Fridricas 
    21:12  21:16 [24']    
[124] 16:30   A.Morkūnas, A.Petkevičius      
 4  Arūnas Morkūnas 
 Arūnas Petkevičius 
  20:22  21:7  21:16 [31']       1-a vieta
      [172] 19:10   A.Morkūnas, A.Petkevičius
 3  Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
        21:16  21:13 [33']
[125] 16:30   D.Juodsnukis, P.Jūras      
 14  Vidas Pilvinis 
 Haroldas Nevidauskas 
  21:18  22:20 [29']      
  [142] 17:25   D.Juodsnukis, P.Jūras    
 11  Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
    21:17  21:13 [23']    
[126] 16:30   S.Januška, R.Juknevičius      
 6  Steponas Januška 
 Rolandas Juknevičius 
  21:16  21:14 [27']      
    [159] 18:20   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius  
 7  Arnoldas Slušnys 
 Gintautas Šiaučiūnas 
      21:17  21:17 [28']  
[127] 16:30   M.Stankevičius, P.Čižinauskas      
 10  Marijus Stankevičius 
 Povilas Čižinauskas 
  22:20  18:21  21:9 [37']      
  [143] 17:25   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius    
 15  Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
    21:10  21:15 [19']    
[128] 16:30   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius      
 2  Laimonas Vaškevičius 
 Mantas Zinkevičius 
  20:22  21:15  21:19 [36']    A.Kepežinskas, S.Stravinskas   3-a vieta
      [173] 19:10   D.Juodsnukis, P.Jūras
       D.Juodsnukis, P.Jūras   21:19  13:21  21:12 [43']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Rumšys, V.Garmus    
    [160] 18:20   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
     V.Martinkus, G.Vaičiulis   21:18  21:19 [26']   5-a vieta
      [174] 19:10   V.Martinkus, G.Vaičiulis
     S.Januška, R.Juknevičius     18:21  21:14  21:12 [32']
    [161] 18:20   M.Stankevičius, P.Čižinauskas  
     M.Stankevičius, P.Čižinauskas   21:15  13:21  21:18 [36']  
         
         
       D.Rumšys, V.Garmus   7-a vieta
      [175] 19:10   D.Rumšys, V.Garmus
       S.Januška, R.Juknevičius   21:14  21:15 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Gatelis, D.Kubilius    
   J.Gatelis, D.Kubilius   ->    
    [162] 18:20   J.Gatelis, D.Kubilius  
   S.Eibukas, I.Lukoševičius     21:12  21:13 [23']  
  [144] 17:25   S.Eibukas, I.Lukoševičius    
   G.Strumila, G.Fridricas   17:21  21:11  21:18 [35']     9-a vieta
      [176] 19:10   J.Gatelis, D.Kubilius
   V.Pilvinis, H.Nevidauskas       21:14  21:13 [29']
  [145] 17:25   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
   A.Rimkus, A.Vilčinskas   21:17  16:21  21:11 [41']    
    [163] 18:20   S.Malakauskas, L.Pakula  
   A.Slušnys, G.Šiaučiūnas     21:18  27:25 [32']  
  [146] 17:25   S.Malakauskas, L.Pakula    
   S.Malakauskas, L.Pakula   21:23  21:17  21:17 [36']    
         
       S.Eibukas, I.Lukoševičius   11-a vieta
      [177] 19:10   A.Rimkus, A.Vilčinskas
       A.Rimkus, A.Vilčinskas   17:21  21:19  21:13 [39']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Strumila, G.Fridricas  
     G.Strumila, G.Fridricas   ->   13-a vieta
      [178] 19:10   A.Slušnys, G.Šiaučiūnas
     V.Pilvinis, H.Nevidauskas     21:11  21:16 [20']
    [164] 18:20   A.Slušnys, G.Šiaučiūnas  
     A.Slušnys, G.Šiaučiūnas   14:21  22:20  21:12 [42']  
         
         
        15-a vieta
       V.Pilvinis, H.Nevidauskas
       V.Pilvinis, H.Nevidauskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.