Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2020-01-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-04 2020-01-04 2020-01-04 2020-01-04  
 1  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [63] 12:55   G.Fridricas, M.Šiaučiūnaitė    
 9  Gediminas Fridricas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
    16:21  21:14  21:19 [36']    
[47] 12:00   G.Fridricas, M.Šiaučiūnaitė      
 8  Giedrius Strumila 
 Diana Lubė 
  21:16  21:19 [25']      
    [81] 13:45   R.Juknevičius, N.Martinavičiūtė  
 5  Rolandas Juknevičius 
 Neringa Martinavičiūtė 
      21:14  21:16 [22']  
[48] 12:00   R.Juknevičius, N.Martinavičiūtė      
 12  Luidži Pakula 
 Vida Giedra 
  21:7  21:11 [23']      
  [64] 12:55   R.Juknevičius, N.Martinavičiūtė    
 13         21:10  21:13 [19']    
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 4  Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  ->       1-a vieta
      [97] 15:05   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 3  Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
        21:18  21:10 [21']
 A.Vizgirda, D.Vizgirdienė      
 14       ->      
  [65] 12:55   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
 11  Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
    21:17  21:19 [24']    
[49] 12:00   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 6  Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  21:14  21:14 [20']      
    [82] 13:45   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
 7  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
      21:13  21:10 [20']  
[50] 12:00   A.Andreliūnas, I.Gudelytė      
 10  Aurelijus Andreliūnas 
 Indrė Gudelytė 
  21:10  17:21  21:13 [30']      
  [66] 12:55   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 15         21:14  18:21  21:10 [31']    
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 2  Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  ->    G.Fridricas, M.Šiaučiūnaitė   3-a vieta
      [98] 15:05   G.Fridricas, M.Šiaučiūnaitė
       A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   12:21  21:16  21:10 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
    [83] 14:15   A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
     E.Peleckis, I.Peleckienė   22:20  21:17 [25']   5-a vieta
      [99] 15:05   A.Ambrasas, R.Ambrasienė
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė     21:14  21:14 [26']
    [84] 14:15   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
     A.Andreliūnas, I.Gudelytė   21:18  21:15 [24']  
         
         
       E.Peleckis, I.Peleckienė   7-a vieta
      [100] 15:05   E.Peleckis, I.Peleckienė
       A.Andreliūnas, I.Gudelytė   21:17  21:14 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Strumila, D.Lubė    
   G.Strumila, D.Lubė   ->    
    [67] 13:20   G.Strumila, D.Lubė  
   L.Pakula, V.Giedra     21:17  21:18 [22']  
   L.Pakula, V.Giedra    
    ->     9-a vieta
      [85] 14:15   G.Strumila, D.Lubė
        21:12  21:19 [22']
   M.Narkus, E.Rekašiūtė    
   M.Narkus, E.Rekašiūtė   ->    
    [68] 13:20   M.Narkus, E.Rekašiūtė  
   E.Petrošius, V.Slušnienė     21:16  21:19 [23']  
   E.Petrošius, V.Slušnienė    
    ->    
         
       L.Pakula, V.Giedra   11-a vieta
      [86] 14:15   L.Pakula, V.Giedra
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:14  21:12 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.