Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-12-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14  
 1  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [15] 10:20    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9  Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
    21:10  21:13 [15']    
[3] 10:00    N.Molis, G.Ūsienė      
 8  Donatas Sirvydis 
 Vaida Daugėlienė 
  22:20  21:16 [18']      
    [27] 11:10    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
 5  Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
      21:18  21:13 [16']  
[4] 10:00    M.Narkus, E.Rekašiūtė      
 12  Rolandas Budrikas 
 Jolanta Molienė 
  21:17  21:16 [17']      
  [16] 10:20    A.Butkus, V.Kelečienė    
 13  Česlovas Bankauskas 
 Odeta Albrektaitė 
    21:13  21:19 [15']    
[5] 10:00    A.Butkus, V.Kelečienė      
 4  Audrius Butkus 
 Vaiva Kelečienė 
  21:18  21:13 [16']       1-a vieta
      [41] 12:10    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
 3  Marius Tamošiūnas 
 Monika Janutaitė 
        21:13  21:13 [16']
[6] 10:00    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė      
 14  Laurynas Urniežius 
 Diana Daugerd 
  21:16  21:18 [16']      
  [17] 10:40    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė    
 11  Giedrius Stravinskas 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
    22:20  21:19 [20']    
[7] 10:00    G.Stravinskas, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė      
 6  Elmoras Adakauskas 
 Dalia Sunklodė 
  21:15  19:21  21:16 [31']      
    [28] 11:10    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė  
 7  Marius Armonas 
 Akvilė Kazlienė 
      18:21  21:17  21:19 [27']  
[8] 10:00    M.Armonas, A.Kazlienė      
 10  Gediminas Buitvydas 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  25:23  21:11 [18']      
  [18] 10:40    M.Armonas, A.Kazlienė    
 15         21:8  21:16 [15']    
 G.Jauniškis, R.Bubulienė      
 2  Gediminas Jauniškis 
 Rūta Bubulienė 
  ->    A.Butkus, V.Kelečienė   3-a vieta
      [42] 12:10    M.Armonas, A.Kazlienė
       M.Armonas, A.Kazlienė   21:17  21:19 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Molis, G.Ūsienė    
    [29] 11:10    M.Narkus, E.Rekašiūtė  
     M.Narkus, E.Rekašiūtė   21:19  21:14 [17']   5-a vieta
      [43] 12:10    G.Stravinskas, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė
     G.Stravinskas, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė     21:14  21:14 [18']
    [30] 11:10    G.Stravinskas, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė  
     G.Jauniškis, R.Bubulienė   21:15  21:5 [17']  
         
         
       N.Molis, G.Ūsienė   7-a vieta
      [44] 12:10    N.Molis, G.Ūsienė
       G.Jauniškis, R.Bubulienė   21:15  21:17 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Sirvydis, V.Daugėlienė    
   D.Sirvydis, V.Daugėlienė   ->    
    [31] 11:10    Č.Bankauskas, O.Albrektaitė  
   R.Budrikas, J.Molienė     21:14  21:13 [16']  
  [19] 10:40    Č.Bankauskas, O.Albrektaitė    
   Č.Bankauskas, O.Albrektaitė   21:14  21:13 [18']     9-a vieta
      [45] 12:10    G.Buitvydas, A.Antanavičiūtė
   L.Urniežius, D.Daugerd       22:20  21:16 [17']
  [20] 10:40    L.Urniežius, D.Daugerd    
   E.Adakauskas, D.Sunklodė   21:15  21:19 [20']    
    [32] 11:10    G.Buitvydas, A.Antanavičiūtė  
   G.Buitvydas, A.Antanavičiūtė     21:14  21:13 [16']  
   G.Buitvydas, A.Antanavičiūtė    
    ->    
         
       D.Sirvydis, V.Daugėlienė   11-a vieta
      [46] 12:10    L.Urniežius, D.Daugerd
       L.Urniežius, D.Daugerd   21:9  21:16 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Budrikas, J.Molienė  
     R.Budrikas, J.Molienė   ->   13-a vieta
      [47] 12:40    E.Adakauskas, D.Sunklodė
     E.Adakauskas, D.Sunklodė     21:15  21:16 [15']
     E.Adakauskas, D.Sunklodė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.