Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2019-09-14, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Tomas Petrauskas ,   Rūta Bubulienė   Dėl 1-4 vietų    
 T.Petrauskas, R.Bubulienė    
 8       ->    
  [73] 16:05   T.Petrauskas, R.Bubulienė  
 5   Karolis Bužinskis ,   Jurgita Šadauskienė      21:17  21:19  
[60] 14:50   A.Kamantauskas, L.Bičiūnienė    
 4   Aurimas Kamantauskas ,   Laura Bičiūnienė    22:20  16:21  21:19 [29']    1-a vieta
    [85] 17:20   L.Fiodorovas, A.Šafranovičiūtė
 3   Darius Likas ,   Diana Valantinaitė        21:10  21:8 [34']
[61] 15:15   D.Likas, D.Valantinaitė    
 6   Andrius Bičiūnas ,   Jurgita Girdiušaitė    21:11  21:19 [21']    
  [74] 16:05   L.Fiodorovas, A.Šafranovičiūtė  
 7   Vilimas Šimkus ,   Rūta Bužinskienė      21:11  21:13 [5']  
[62] 15:15   L.Fiodorovas, A.Šafranovičiūtė    
 2   Laimis Fiodorovas ,   Agnė Šafranovičiūtė    21:7  21:12 [19']    
     
     A.Kamantauskas, L.Bičiūnienė  3-a vieta
  [86] 17:20   D.Likas, D.Valantinaitė
   D.Likas, D.Valantinaitė   12:21  22:20  22:20 [30']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   K.Bužinskis, J.Šadauskienė  
   K.Bužinskis, J.Šadauskienė   ->  5-a vieta
    [87] 17:20   K.Bužinskis, J.Šadauskienė
   A.Bičiūnas, J.Girdiušaitė     11:21  21:17  23:21 [10']
  [75] 16:05   A.Bičiūnas, J.Girdiušaitė  
   V.Šimkus, R.Bužinskienė   21:12  21:10 [17']  
       
       
     7-a vieta
     V.Šimkus, R.Bužinskienė
     V.Šimkus, R.Bužinskienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.