Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2019-09-14, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Tomas Petrauskas ,   Rūta Bubulienė   Dėl 1-4 vietų    
 T.Petrauskas, R.Bubulienė    
 8       ->    
  [73] 16:05   T.Petrauskas, R.Bubulienė  
 5   Karolis Bužinskis ,   Jurgita Šadauskienė      21:17  21:19  
[60] 14:50   A.Kamantauskas, L.Bičiūnienė    
 4   Aurimas Kamantauskas ,   Laura Bičiūnienė    22:20  16:21  21:19 [29']    1-a vieta
    [85] 17:20   L.Fiodorovas, A.Šafranovičiūtė
 3   Darius Likas ,   Diana Valantinaitė        21:10  21:8 [34']
[61] 15:15   D.Likas, D.Valantinaitė    
 6   Andrius Bičiūnas ,   Jurgita Girdiušaitė    21:11  21:19 [21']    
  [74] 16:05   L.Fiodorovas, A.Šafranovičiūtė  
 7   Vilimas Šimkus ,   Rūta Bužinskienė      21:11  21:13 [5']  
[62] 15:15   L.Fiodorovas, A.Šafranovičiūtė    
 2   Laimis Fiodorovas ,   Agnė Šafranovičiūtė    21:7  21:12 [19']    
     
     A.Kamantauskas, L.Bičiūnienė  3-a vieta
  [86] 17:20   D.Likas, D.Valantinaitė
   D.Likas, D.Valantinaitė   12:21  22:20  22:20 [30']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   K.Bužinskis, J.Šadauskienė  
   K.Bužinskis, J.Šadauskienė   ->  5-a vieta
    [87] 17:20   K.Bužinskis, J.Šadauskienė
   A.Bičiūnas, J.Girdiušaitė     11:21  21:17  23:21 [10']
  [75] 16:05   A.Bičiūnas, J.Girdiušaitė  
   V.Šimkus, R.Bužinskienė   21:12  21:10 [17']  
       
       
     7-a vieta
     V.Šimkus, R.Bužinskienė
     V.Šimkus, R.Bužinskienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.