Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2019-11-23, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1  Aušrinė Balazaitė ,  Svetlana Čalkina   Dėl 1-4 vietų    
[1] 09:45   A.Balazaitė, S.Čalkina    
 8  Diana Valantinaitė ,  Vaida Gečienė    21:12  21:10 [20']    
  [9] 10:10   A.Balazaitė, S.Čalkina  
 5  Inga Bankauskienė ,  Rūta Bubulienė      21:11  21:16 [23']  
[2] 09:45   I.Bankauskienė, R.Bubulienė    
 4  Justė Kazakauskaitė ,  Jolanta Sereckienė    21:12  17:21  21:18 [36']    1-a vieta
    [17] 11:00   R.Narijauskaitė, V.Martinkienė
 3  Regina Narijauskaitė ,  Vaida Martinkienė        21:18  15:21  21:15 [33']
[3] 09:45   R.Narijauskaitė, V.Martinkienė    
 6  Vaida Žitlinskaitė ,  Diana Lubė    21:16  21:8 [23']    
  [10] 10:10   R.Narijauskaitė, V.Martinkienė  
 7  Diana Vizgirdienė ,  Ingrida Savickienė      21:18  21:13 [24']  
[4] 09:45   J.Vadeikienė, I.Peleckienė    
 2  Judita Vadeikienė ,  Irena Peleckienė    21:11  15:21  21:14 [36']    
     
     I.Bankauskienė, R.Bubulienė  3-a vieta
  [18] 11:00   I.Bankauskienė, R.Bubulienė
   J.Vadeikienė, I.Peleckienė   14:21  21:18  21:8 [38']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Valantinaitė, V.Gečienė    
  [11] 10:35   D.Valantinaitė, V.Gečienė  
   J.Kazakauskaitė, J.Sereckienė   21:16  19:21  21:15 [35']  5-a vieta
    [19] 11:00   V.Žitlinskaitė, D.Lubė
   V.Žitlinskaitė, D.Lubė     21:10  18:21  21:17 [37']
  [12] 10:35   V.Žitlinskaitė, D.Lubė  
   D.Vizgirdienė, I.Savickienė   21:9  21:15 [19']  
       
       
     J.Kazakauskaitė, J.Sereckienė  7-a vieta
    [20] 11:00   D.Vizgirdienė, I.Savickienė
     D.Vizgirdienė, I.Savickienė   21:14  21:19 [26']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.