Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2019-11-23, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Kristina Freimanaitė ,   Dalia Sunklodė   Dėl 1-4 vietų    
[5] 09:45   K.Freimanaitė, D.Sunklodė    
 8   Živilė Mickevičienė ,   Darja Liutikė    21:8  21:19 [23']    
  [13] 10:35   L.Gorienė, D.Butvydaitė  
 5   Lina Gorienė ,   Dovilė Butvydaitė      21:12  21:7 [18']  
[6] 10:10   L.Gorienė, D.Butvydaitė    
 4   Aldona Pikčilingienė ,   Skaistė Kliaubienė    21:15  21:18 [24']    1-a vieta
    [21] 11:25   L.Gorienė, D.Butvydaitė
 3   Renata Staupelienė ,   Daiva Paulauskienė        21:10  21:18 [25']
[7] 10:10   R.Staupelienė, D.Paulauskienė    
 6   Diana Darbutienė ,   Laura Špogienė    22:20  21:7 [21']    
  [14] 10:35   E.Grigeliūnienė, R.Januškienė  
 7   Sonata Ščerbakova ,   Laura Bičiūnienė      21:8  21:9 [21']  
[8] 10:10   E.Grigeliūnienė, R.Januškienė    
 2   Ernesta Grigeliūnienė ,   Rima Januškienė    21:14  21:17 [23']    
     
     K.Freimanaitė, D.Sunklodė  3-a vieta
  [22] 11:25   K.Freimanaitė, D.Sunklodė
   R.Staupelienė, D.Paulauskienė   22:20  21:11 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   Ž.Mickevičienė, D.Liutikė    
  [15] 10:35   A.Pikčilingienė, S.Kliaubienė  
   A.Pikčilingienė, S.Kliaubienė   21:6  21:15 [20']  5-a vieta
    [23] 11:25   A.Pikčilingienė, S.Kliaubienė
   D.Darbutienė, L.Špogienė     21:7  21:7 [19']
  [16] 11:00   S.Ščerbakova, L.Bičiūnienė  
   S.Ščerbakova, L.Bičiūnienė   21:18  21:13 [21']  
       
       
     Ž.Mickevičienė, D.Liutikė  7-a vieta
    [24] 11:25   Ž.Mickevičienė, D.Liutikė
     D.Darbutienė, L.Špogienė   23:21  21:7 [24']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
2020 European Men's & Women's Team Championships
2020-02-11 10:00 2020-02-16 14:00
Nenustatyta, . ,
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.