Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2019-11-23, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Vidas Martinkus 
 Svetlana Čalkina 
  Dėl 1-8 vietos      
[25] 11:50   V.Martinkus, S.Čalkina      
 16   Povilas Čižinauskas 
 Ingrida Savickienė 
  21:13  23:21 [35']      
  [39] 12:40   V.Martinkus, S.Čalkina    
 9   Tadas Staniulis 
 Rūta Bubulienė 
    21:15  13:21  21:15 [34']    
[26] 11:50   V.Bagdanavičius, D.Lubė      
 8   Valentinas Bagdanavičius 
 Diana Lubė 
  21:19  21:9 [31']      
    [53] 13:55   J.Malinauskas, R.Narijauskaitė  
 5   Gabrielius Vaičiulis 
 Jolanta Sereckienė 
      21:17  21:15 [22']  
[27] 11:50   G.Vaičiulis, J.Sereckienė      
 12   Rytis Vizgirda 
 Vaida Martinkienė 
  21:19  21:18 [28']      
  [40] 13:05   J.Malinauskas, R.Narijauskaitė    
 13   Jonas Malinauskas 
 Regina Narijauskaitė 
    21:7  25:23 [19']    
[28] 11:50   J.Malinauskas, R.Narijauskaitė      
 4   Marijus Stankevičius 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:16  21:13 [24']       1-a vieta
      [65] 14:45   J.Malinauskas, R.Narijauskaitė
 3   Egidijus Peleckis 
 Judita Vadeikienė 
        22:20  15:21  21:9 [35']
[29] 11:50   D.Kubilius, I.Bankauskienė      
 14   Darius Kubilius 
 Inga Bankauskienė 
  21:19  21:19 [26']      
  [41] 13:05   M.Palubinskas, D.Butvydaitė    
 11   Vitalij Krasovskij 
 Irena Peleckienė 
    21:19  21:12 [23']    
[30] 12:15   M.Palubinskas, D.Butvydaitė      
 6   Mantas Palubinskas 
 Dovilė Butvydaitė 
  21:11  21:13 [22']      
    [54] 13:55   M.Palubinskas, D.Butvydaitė  
 7   Giedrius Stasiulis 
 Diana Valantinaitė 
      20:22  21:16  21:17 [34']  
[31] 12:15   A.Poderys, J.Kazakauskaitė      
 10   Aidas Poderys 
 Justė Kazakauskaitė 
  17:21  21:19  21:18 [33']      
  [42] 13:05   A.Morkūnas, A.Balazaitė    
 15   Saulius Eibukas 
 Vaida Gečienė 
    21:17  21:16 [22']    
[32] 12:15   A.Morkūnas, A.Balazaitė      
 2   Arūnas Morkūnas 
 Aušrinė Balazaitė 
  21:7  21:17 [22']    V.Martinkus, S.Čalkina   3-a vieta
      [66] 15:10   A.Morkūnas, A.Balazaitė
       A.Morkūnas, A.Balazaitė   18:21  21:13  21:15 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Bagdanavičius, D.Lubė    
    [55] 13:55   V.Bagdanavičius, D.Lubė  
     G.Vaičiulis, J.Sereckienė   21:15  21:17 [24']   5-a vieta
      [67] 15:10   V.Bagdanavičius, D.Lubė
     D.Kubilius, I.Bankauskienė     21:9  23:21 [15']
    [56] 14:20   D.Kubilius, I.Bankauskienė  
     A.Poderys, J.Kazakauskaitė   21:17  14:21  21:19 [32']  
         
         
       G.Vaičiulis, J.Sereckienė   7-a vieta
     
       A.Poderys, J.Kazakauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   P.Čižinauskas, I.Savickienė      
  [43] 13:05   P.Čižinauskas, I.Savickienė    
   T.Staniulis, R.Bubulienė   21:17  21:13 [22']    
    [57] 14:20   M.Stankevičius, V.Žitlinskaitė  
   R.Vizgirda, V.Martinkienė     21:13  21:16 [22']  
  [44] 13:05   M.Stankevičius, V.Žitlinskaitė    
   M.Stankevičius, V.Žitlinskaitė   21:15  21:18 [25']     9-a vieta
      [68] 15:10   G.Stasiulis, D.Valantinaitė
   E.Peleckis, J.Vadeikienė       21:15  14:21  21:18 [33']
  [45] 13:30   E.Peleckis, J.Vadeikienė    
   V.Krasovskij, I.Peleckienė   21:17  21:17 [23']    
    [58] 14:20   G.Stasiulis, D.Valantinaitė  
   G.Stasiulis, D.Valantinaitė     21:12  21:18 [24']  
  [46] 13:30   G.Stasiulis, D.Valantinaitė    
   S.Eibukas, V.Gečienė   21:14  21:14 [24']    
         
       P.Čižinauskas, I.Savickienė   11-a vieta
     
       E.Peleckis, J.Vadeikienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     T.Staniulis, R.Bubulienė    
     
     R.Vizgirda, V.Martinkienė   ->   13-a vieta
     
     V.Krasovskij, I.Peleckienė     ->
     
     S.Eibukas, V.Gečienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.