Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2019-11-23, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1  Vidas Martinkus 
 Svetlana Čalkina 
  Dėl 1-8 vietos      
[25] 11:50   V.Martinkus, S.Čalkina      
 16  Povilas Čižinauskas 
 Ingrida Savickienė 
  21:13  23:21 [35']      
  [39] 12:40   V.Martinkus, S.Čalkina    
 9  Tadas Staniulis 
 Rūta Bubulienė 
    21:15  13:21  21:15 [34']    
[26] 11:50   V.Bagdanavičius, D.Lubė      
 8  Valentinas Bagdanavičius 
 Diana Lubė 
  21:19  21:9 [31']      
    [53] 13:55   J.Malinauskas, R.Narijauskaitė  
 5  Gabrielius Vaičiulis 
 Jolanta Sereckienė 
      21:17  21:15 [22']  
[27] 11:50   G.Vaičiulis, J.Sereckienė      
 12  Rytis Vizgirda 
 Vaida Martinkienė 
  21:19  21:18 [28']      
  [40] 13:05   J.Malinauskas, R.Narijauskaitė    
 13  Jonas Malinauskas 
 Regina Narijauskaitė 
    21:7  25:23 [19']    
[28] 11:50   J.Malinauskas, R.Narijauskaitė      
 4  Marijus Stankevičius 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:16  21:13 [24']       1-a vieta
      [65] 14:45   J.Malinauskas, R.Narijauskaitė
 3  Egidijus Peleckis 
 Judita Vadeikienė 
        22:20  15:21  21:9 [35']
[29] 11:50   D.Kubilius, I.Bankauskienė      
 14  Darius Kubilius 
 Inga Bankauskienė 
  21:19  21:19 [26']      
  [41] 13:05   M.Palubinskas, D.Butvydaitė    
 11  Vitalij Krasovskij 
 Irena Peleckienė 
    21:19  21:12 [23']    
[30] 12:15   M.Palubinskas, D.Butvydaitė      
 6  Mantas Palubinskas 
 Dovilė Butvydaitė 
  21:11  21:13 [22']      
    [54] 13:55   M.Palubinskas, D.Butvydaitė  
 7  Giedrius Stasiulis 
 Diana Valantinaitė 
      20:22  21:16  21:17 [34']  
[31] 12:15   A.Poderys, J.Kazakauskaitė      
 10  Aidas Poderys 
 Justė Kazakauskaitė 
  17:21  21:19  21:18 [33']      
  [42] 13:05   A.Morkūnas, A.Balazaitė    
 15  Saulius Eibukas 
 Vaida Gečienė 
    21:17  21:16 [22']    
[32] 12:15   A.Morkūnas, A.Balazaitė      
 2  Arūnas Morkūnas 
 Aušrinė Balazaitė 
  21:7  21:17 [22']    V.Martinkus, S.Čalkina   3-a vieta
      [66] 15:10   A.Morkūnas, A.Balazaitė
       A.Morkūnas, A.Balazaitė   18:21  21:13  21:15 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Bagdanavičius, D.Lubė    
    [55] 13:55   V.Bagdanavičius, D.Lubė  
     G.Vaičiulis, J.Sereckienė   21:15  21:17 [24']   5-a vieta
      [67] 15:10   V.Bagdanavičius, D.Lubė
     D.Kubilius, I.Bankauskienė     21:9  23:21 [15']
    [56] 14:20   D.Kubilius, I.Bankauskienė  
     A.Poderys, J.Kazakauskaitė   21:17  14:21  21:19 [32']  
         
         
       G.Vaičiulis, J.Sereckienė   7-a vieta
     
       A.Poderys, J.Kazakauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   P.Čižinauskas, I.Savickienė      
  [43] 13:05   P.Čižinauskas, I.Savickienė    
   T.Staniulis, R.Bubulienė   21:17  21:13 [22']    
    [57] 14:20   M.Stankevičius, V.Žitlinskaitė  
   R.Vizgirda, V.Martinkienė     21:13  21:16 [22']  
  [44] 13:05   M.Stankevičius, V.Žitlinskaitė    
   M.Stankevičius, V.Žitlinskaitė   21:15  21:18 [25']     9-a vieta
      [68] 15:10   G.Stasiulis, D.Valantinaitė
   E.Peleckis, J.Vadeikienė       21:15  14:21  21:18 [33']
  [45] 13:30   E.Peleckis, J.Vadeikienė    
   V.Krasovskij, I.Peleckienė   21:17  21:17 [23']    
    [58] 14:20   G.Stasiulis, D.Valantinaitė  
   G.Stasiulis, D.Valantinaitė     21:12  21:18 [24']  
  [46] 13:30   G.Stasiulis, D.Valantinaitė    
   S.Eibukas, V.Gečienė   21:14  21:14 [24']    
         
       P.Čižinauskas, I.Savickienė   11-a vieta
     
       E.Peleckis, J.Vadeikienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     T.Staniulis, R.Bubulienė    
     
     R.Vizgirda, V.Martinkienė   ->   13-a vieta
     
     V.Krasovskij, I.Peleckienė     ->
     
     S.Eibukas, V.Gečienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.