Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-01-18, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1  Aivaras Kvedarauskas ,  Aurelija Pakšytė   Dėl 1-4 vietų    
[79] 12:50   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė    
 8  Laimonas Vaškevičius ,  Asta Bačkaitienė    19:21  21:14  21:9 [31']    
  [101] 14:10   E.Slušnys, K.Urbonavičiūtė  
 5  Arūnas Morkūnas ,  Giedrė Dapkuvienė      21:15  21:16 [22']  
[80] 12:50   E.Slušnys, K.Urbonavičiūtė    
 4  Edgaras Slušnys ,  Kornelija Urbonavičiūtė    21:13  21:13 [22']    1-a vieta
    [117] 14:35   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė
 3  Andžej Mackevič ,  Jelena Ramaneckienė        21:15  21:19 [24']
[81] 12:50   B.Vaškevičius, A.Balazaitė    
 6  Benas Vaškevičius ,  Aušrinė Balazaitė    21:19  17:21  21:19 [36']    
  [102] 14:10   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė  
 7  Giedrius Dima ,  Dovilė Rutkauskaitė      21:14  21:15 [28']  
[82] 13:15   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė    
 2  Evaldas Bradūnas ,  Monika Plytnikaitė    30:29  21:18 [32']    
     
     A.Kvedarauskas, A.Pakšytė  3-a vieta
  [118] 15:00   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė
   B.Vaškevičius, A.Balazaitė   21:16  21:16 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė    
  [103] 14:10   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė  
   A.Morkūnas, G.Dapkuvienė   21:16  28:26 [31']  5-a vieta
    [119] 15:00   G.Dima, D.Rutkauskaitė
   A.Mackevič, J.Ramaneckienė     21:14  21:11 [19']
  [104] 14:10   G.Dima, D.Rutkauskaitė  
   G.Dima, D.Rutkauskaitė   22:20  21:15 [30']  
       
       
     A.Morkūnas, G.Dapkuvienė  7-a vieta
    [120] 15:00   A.Morkūnas, G.Dapkuvienė
     A.Mackevič, J.Ramaneckienė   21:19  13:21  22:20 [52']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.