Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-01-18, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1   Aivaras Kvedarauskas ,   Aurelija Pakšytė   Dėl 1-4 vietų    
[79] 12:50   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė    
 8   Laimonas Vaškevičius ,   Asta Bačkaitienė    19:21  21:14  21:9 [31']    
  [101] 14:10   E.Slušnys, K.Urbonavičiūtė  
 5   Arūnas Morkūnas ,   Giedrė Dapkuvienė      21:15  21:16 [22']  
[80] 12:50   E.Slušnys, K.Urbonavičiūtė    
 4   Edgaras Slušnys ,   Kornelija Urbonavičiūtė    21:13  21:13 [22']    1-a vieta
    [117] 14:35   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė
 3   Andžej Mackevič ,   Jelena Ramaneckienė        21:15  21:19 [24']
[81] 12:50   B.Vaškevičius, A.Balazaitė    
 6   Benas Vaškevičius ,   Aušrinė Balazaitė    21:19  17:21  21:19 [36']    
  [102] 14:10   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė  
 7   Giedrius Dima ,   Dovilė Rutkauskaitė      21:14  21:15 [28']  
[82] 13:15   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė    
 2   Evaldas Bradūnas ,   Monika Plytnikaitė    30:29  21:18 [32']    
     
     A.Kvedarauskas, A.Pakšytė  3-a vieta
  [118] 15:00   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė
   B.Vaškevičius, A.Balazaitė   21:16  21:16 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė    
  [103] 14:10   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė  
   A.Morkūnas, G.Dapkuvienė   21:16  28:26 [31']  5-a vieta
    [119] 15:00   G.Dima, D.Rutkauskaitė
   A.Mackevič, J.Ramaneckienė     21:14  21:11 [19']
  [104] 14:10   G.Dima, D.Rutkauskaitė  
   G.Dima, D.Rutkauskaitė   22:20  21:15 [30']  
       
       
     A.Morkūnas, G.Dapkuvienė  7-a vieta
    [120] 15:00   A.Morkūnas, G.Dapkuvienė
     A.Mackevič, J.Ramaneckienė   21:19  13:21  22:20 [52']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO turnyras
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.