Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-01-18, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1   Giedrius Dima    Dėl 1-8 vietos      
[208] 19:25   G.Dima      
 16   Nedas Šimkus    21:6  21:11 [14']      
  [228] 20:20   G.Dima    
 9   Vaidas Korolkovas      21:10  21:13 [27']    
[209] 19:25   V.Korolkovas      
 8   Edmundas Mackevičius    21:7  21:16 [23']      
    [247] 21:15   G.Dima  
 5   Juozas Adomaitis        21:14  21:14 [10']  
[210] 19:25   J.Adomaitis      
 12   Mantas Smalskis    21:13  21:11 [21']      
  [229] 20:20   J.Adomaitis    
 13   Kasparas Vilkevičius      19:21  21:15  21:17 [42']    
[211] 19:25   A.Rimkus      
 4   Albertas Rimkus    21:17  21:11 [25']       1-a vieta
      [257] 21:40   G.Dima
 3   Elmoras Adakauskas          21:9  13:21  21:12 [32']
[212] 19:25   G.Celencevičius      
 14   Gytis Celencevičius    21:17  21:16 [26']      
  [230] 20:20   A.Karpovich    
 11   Aliaksandr Karpovich      21:17  21:7 [17']    
[213] 19:25   A.Karpovich      
 6   Audrius Vilčinskas    21:15  21:13 [23']      
    [248] 21:15   T.Supronas  
 7   Steponas Januška        21:15  21:13 [22']  
[214] 19:25   S.Januška      
 10   Tomas Grigas    21:7  21:12 [25']      
  [231] 20:20   T.Supronas    
 15   Mindaugas Butautas      21:13  21:13 [21']    
[215] 19:25   T.Supronas      
 2   Tadas Supronas    21:7  21:17 [18']    J.Adomaitis   3-a vieta
      [258] 21:40   A.Karpovich
       A.Karpovich   21:19  21:14 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Korolkovas    
    [249] 21:15   A.Rimkus  
     A.Rimkus   21:14  21:19 [33']   5-a vieta
     
     G.Celencevičius     ->
    [250] 21:15   G.Celencevičius  
     S.Januška   21:12  21:15 [24']  
         
         
       V.Korolkovas   7-a vieta
     
       S.Januška   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   N.Šimkus      
  [232] 20:20   N.Šimkus    
   E.Mackevičius   21:16  21:9 [22']    
    [251] 21:15   K.Vilkevičius  
   M.Smalskis     21:17  21:17 [24']  
  [233] 20:20   K.Vilkevičius    
   K.Vilkevičius   21:18  21:11 [23']     9-a vieta
     
   E.Adakauskas       ->
  [234] 20:50   A.Vilčinskas    
   A.Vilčinskas   21:14  21:16 [24']    
    [252] 21:40   A.Vilčinskas  
   T.Grigas     16:21  21:13  21:10 [29']  
  [235] 20:50   M.Butautas    
   M.Butautas   21:12  21:16 [24']    
         
       N.Šimkus   11-a vieta
     
       M.Butautas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Mackevičius    
    [253] 21:40   M.Smalskis  
     M.Smalskis   21:0   13-a vieta
     
     E.Adakauskas     ->
    [254] 21:40   E.Adakauskas  
     T.Grigas   21:9  21:14 [24']  
         
         
       E.Mackevičius   15-a vieta
     
       T.Grigas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mažeikių taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 18:00
Sodų pagrindinė mokykla, Mažeikiai
SIGNEDOS taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 14:00
RIO arena, Kaunas
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.