Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-01-18, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1  Tadas Supronas 
 Linas Zavadskis 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Supronas, L.Zavadskis      
 16       ->      
  [155] 16:45   T.Supronas, L.Zavadskis    
 9  Saulius Eibukas 
 Jovitas Gatelis 
    21:19  21:19 [36']    
[134] 15:25   S.Eibukas, J.Gatelis      
 8  Steponas Januška 
 Vaidas Korolkovas 
  21:14  21:15 [33']      
    [176] 17:35   V.Garmus, S.Stravinskas  
 5  Mindaugas Kancleris 
 Mindaugas Trybas 
      21:15  21:11 [31']  
[135] 15:25   M.Kancleris, M.Trybas      
 12  Tadas Staniulis 
 Valentas Stončius 
  21:18  21:12 [25']      
  [156] 16:45   V.Garmus, S.Stravinskas    
 13  Gediminas Fridricas 
 Robertas Venckus 
    23:21  21:18 [36']    
[136] 15:55   V.Garmus, S.Stravinskas      
 4  Vygantas Garmus 
 Salvijus Stravinskas 
  12:21  21:15  21:16 [41']       1-a vieta
      [192] 18:30   G.Stasiulis, T.Tiškus
 3  Giedrius Stasiulis 
 Tomas Tiškus 
        21:9  20:22  21:13 [43']
[137] 15:55   G.Stasiulis, T.Tiškus      
 14  Ramūnas Paškevičius 
 Jonas Seniūnas 
  21:13  21:14 [25']      
  [157] 16:45   G.Stasiulis, T.Tiškus    
 11  Elmoras Adakauskas 
 Paulius Umantas 
    21:14  21:10 [14']    
[138] 15:55   L.Vaškevičius, N.Valuckas      
 6  Laimonas Vaškevičius 
 Nerijus Valuckas 
  21:16  21:18 [27']      
    [177] 17:35   G.Stasiulis, T.Tiškus  
 7  Andžej Mackevič 
 Dalius Martinaitis 
      21:16  21:16 [26']  
[139] 15:55   A.Mackevič, D.Martinaitis      
 10  Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:16  21:17 [27']      
  [158] 16:45   A.Kordušas, M.Stankevičius    
 15  Augustas Janušonis 
 Nedas Šimkus 
    21:11  21:12 [13']    
[140] 15:55   A.Kordušas, M.Stankevičius      
 2  Andrius Kordušas 
 Marijus Stankevičius 
  21:9  21:9 [19']    T.Supronas, L.Zavadskis   3-a vieta
      [193] 18:30   T.Supronas, L.Zavadskis
       A.Kordušas, M.Stankevičius   21:11  19:21  21:9 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Eibukas, J.Gatelis    
    [178] 17:35   M.Kancleris, M.Trybas  
     M.Kancleris, M.Trybas   21:17  25:23 [34']   5-a vieta
      [194] 18:30   M.Kancleris, M.Trybas
     L.Vaškevičius, N.Valuckas     20:22  21:14  21:18 [38']
    [179] 17:35   L.Vaškevičius, N.Valuckas  
     A.Mackevič, D.Martinaitis   21:15  22:20 [27']  
         
         
       S.Eibukas, J.Gatelis   7-a vieta
     
       A.Mackevič, D.Martinaitis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Januška, V.Korolkovas    
   S.Januška, V.Korolkovas   ->    
    [180] 18:05   T.Staniulis, V.Stončius  
   T.Staniulis, V.Stončius     21:13  21:13 [26']  
  [159] 16:45   T.Staniulis, V.Stončius    
   G.Fridricas, R.Venckus   21:13  21:19 [19']     9-a vieta
      [195] 18:30   E.Adakauskas, P.Umantas
   R.Paškevičius, J.Seniūnas       21:17  21:15 [21']
  [160] 16:45   E.Adakauskas, P.Umantas    
   E.Adakauskas, P.Umantas   24:26  21:14  21:17 [28']    
    [181] 18:05   E.Adakauskas, P.Umantas  
   A.Rimkus, A.Vilčinskas     21:12  21:18 [23']  
  [161] 16:45   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
   A.Janušonis, N.Šimkus   21:15  21:12 [22']    
         
       S.Januška, V.Korolkovas   11-a vieta
     
       A.Rimkus, A.Vilčinskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     G.Fridricas, R.Venckus   ->   13-a vieta
     
     R.Paškevičius, J.Seniūnas     ->
     
     A.Janušonis, N.Šimkus   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.