Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-01-18, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1  Augustas Janušonis    Dėl 1-8 vietos      
[200] 19:00   A.Žvilauskas      
 16  Artūras Žvilauskas    14:21  21:12  21:18 [35']      
  [220] 19:55   A.Žvilauskas    
 9  Ričardas Jakimavičius      21:9  21:11 [23']    
[201] 19:00   P.Rudokas      
 8  Paulius Rudokas    21:12  21:12 [23']      
    [239] 20:50   A.Žvilauskas  
 5  Tomas Vareika        21:15  21:13 [31']  
[202] 19:00   K.Narkevičius      
 12  Karolis Narkevičius    22:24  21:19  21:18 [38']      
  [221] 19:55   K.Narkevičius    
 13  Benas Adamonis      21:0    
[203] 19:00   R.Mackevičius      
 4  Ramūnas Mackevičius    21:13  21:17 [21']       1-a vieta
      [255] 21:40   A.Žvilauskas
 3  Raimondas Banelis          21:23  21:12  21:15 [39']
[204] 19:00   R.Banelis      
 14  Linas Grubinskas    21:13  21:10 [19']      
  [222] 19:55   R.Banelis    
 11  Matas Stacevičius      21:23  21:9  21:12 [45']    
[205] 19:00   G.Vaitkevičius      
 6  Gediminas Vaitkevičius    21:11  21:17 [22']      
    [240] 20:50   T.Paliulis  
 7   Guntis Klavinš        21:18  21:16 [23']  
[206] 19:00   G.Klavinš      
 10  Kristupas Čepulis    21:18  21:4 [20']      
  [223] 19:55   T.Paliulis    
 15  Tomas Petrauskas      21:11  21:19 [26']    
[207] 19:25   T.Paliulis      
 2  Tautvydas Paliulis    21:18  21:6 [19']    K.Narkevičius   3-a vieta
      [256] 21:40   K.Narkevičius
       R.Banelis   18:21  22:20  21:12 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Rudokas    
    [241] 20:50   P.Rudokas  
     R.Mackevičius   21:0 [3']   5-a vieta
     
     G.Vaitkevičius     ->
    [242] 20:50   G.Klavinš  
     G.Klavinš   21:17  21:19 [26']  
         
         
       R.Mackevičius   7-a vieta
     
       G.Vaitkevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Janušonis      
  [224] 19:55   A.Janušonis    
   R.Jakimavičius   21:9  21:8 [17']    
    [243] 21:15   T.Vareika  
   T.Vareika     21:19  21:15 [23']  
  [225] 20:20   T.Vareika    
   B.Adamonis   21:14  21:11 [21']     9-a vieta
     
   L.Grubinskas       ->
  [226] 20:20   M.Stacevičius    
   M.Stacevičius   21:8  21:17 [24']    
    [244] 21:15   T.Petrauskas  
   K.Čepulis     21:12  21:17 [23']  
  [227] 20:20   T.Petrauskas    
   T.Petrauskas   21:18  21:14 [20']    
         
       A.Janušonis   11-a vieta
     
       M.Stacevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     R.Jakimavičius    
    [245] 21:15   R.Jakimavičius  
     B.Adamonis   21:19  21:17 [23']   13-a vieta
     
     L.Grubinskas     ->
    [246] 21:15   K.Čepulis  
     K.Čepulis   21:10  21:15 [18']  
         
         
       B.Adamonis   15-a vieta
     
       L.Grubinskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.