Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-01-18, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1   Augustas Janušonis    Dėl 1-8 vietos      
[200] 19:00   A.Žvilauskas      
 16   Artūras Žvilauskas    14:21  21:12  21:18 [35']      
  [220] 19:55   A.Žvilauskas    
 9   Ričardas Jakimavičius      21:9  21:11 [23']    
[201] 19:00   P.Rudokas      
 8   Paulius Rudokas    21:12  21:12 [23']      
    [239] 20:50   A.Žvilauskas  
 5   Tomas Vareika        21:15  21:13 [31']  
[202] 19:00   K.Narkevičius      
 12   Karolis Narkevičius    22:24  21:19  21:18 [38']      
  [221] 19:55   K.Narkevičius    
 13   Benas Adamonis      21:0    
[203] 19:00   R.Mackevičius      
 4   Ramūnas Mackevičius    21:13  21:17 [21']       1-a vieta
      [255] 21:40   A.Žvilauskas
 3   Raimondas Banelis          21:23  21:12  21:15 [39']
[204] 19:00   R.Banelis      
 14   Linas Grubinskas    21:13  21:10 [19']      
  [222] 19:55   R.Banelis    
 11   Matas Stacevičius      21:23  21:9  21:12 [45']    
[205] 19:00   G.Vaitkevičius      
 6   Gediminas Vaitkevičius    21:11  21:17 [22']      
    [240] 20:50   T.Paliulis  
 7   Guntis Klavinš        21:18  21:16 [23']  
[206] 19:00   G.Klavinš      
 10   Kristupas Čepulis    21:18  21:4 [20']      
  [223] 19:55   T.Paliulis    
 15   Tomas Petrauskas      21:11  21:19 [26']    
[207] 19:25   T.Paliulis      
 2   Tautvydas Paliulis    21:18  21:6 [19']    K.Narkevičius   3-a vieta
      [256] 21:40   K.Narkevičius
       R.Banelis   18:21  22:20  21:12 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Rudokas    
    [241] 20:50   P.Rudokas  
     R.Mackevičius   21:0 [3']   5-a vieta
     
     G.Vaitkevičius     ->
    [242] 20:50   G.Klavinš  
     G.Klavinš   21:17  21:19 [26']  
         
         
       R.Mackevičius   7-a vieta
     
       G.Vaitkevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Janušonis      
  [224] 19:55   A.Janušonis    
   R.Jakimavičius   21:9  21:8 [17']    
    [243] 21:15   T.Vareika  
   T.Vareika     21:19  21:15 [23']  
  [225] 20:20   T.Vareika    
   B.Adamonis   21:14  21:11 [21']     9-a vieta
     
   L.Grubinskas       ->
  [226] 20:20   M.Stacevičius    
   M.Stacevičius   21:8  21:17 [24']    
    [244] 21:15   T.Petrauskas  
   K.Čepulis     21:12  21:17 [23']  
  [227] 20:20   T.Petrauskas    
   T.Petrauskas   21:18  21:14 [20']    
         
       A.Janušonis   11-a vieta
     
       M.Stacevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     R.Jakimavičius    
    [245] 21:15   R.Jakimavičius  
     B.Adamonis   21:19  21:17 [23']   13-a vieta
     
     L.Grubinskas     ->
    [246] 21:15   K.Čepulis  
     K.Čepulis   21:10  21:15 [18']  
         
         
       B.Adamonis   15-a vieta
     
       L.Grubinskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
European Mixed Team Championships - first stage
2020-12-09 10:00 2020-12-12 14:00
Nenustatyta, . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.