Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-01-18, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1   Remigijus Šimonis 
 Egidijus Karaliūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Šimonis, E.Karaliūnas      
 16       ->      
  [148] 16:20   A.Karpovich, A.Smalskis    
 9   Guntis Klavinš 
 Uldis Lazdinš 
    21:13  25:23 [41']    
[127] 15:25   A.Karpovich, A.Smalskis      
 8   Aliaksandr Karpovich 
 Arūnas Smalskis 
  21:16  21:18 [30']      
    [170] 17:10   T.Paliulis, A.Žvilauskas  
 5   Tautvydas Paliulis 
 Artūras Žvilauskas 
      21:14  21:14 [29']  
[128] 15:25   T.Paliulis, A.Žvilauskas      
 12   Vidmantas Galiauskas 
 Tomas Petrauskas 
  21:14  21:19 [37']      
  [149] 16:20   T.Paliulis, A.Žvilauskas    
 13   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
    22:20  21:17 [25']    
[129] 15:25   D.Likas, D.Sirvydis      
 4   Darius Likas 
 Darius Sirvydis 
  21:16  21:18 [34']       1-a vieta
      [188] 18:05   T.Paliulis, A.Žvilauskas
 3   Martynas Atkočaitis 
 Vilimas Šimkus 
        20:22  21:17  21:8 [30']
[130] 15:25   M.Atkočaitis, V.Šimkus      
 14   Almantas Abromaitis 
 Robertas Poškus 
  20:22  21:15  21:14 [35']      
  [150] 16:20   M.Atkočaitis, V.Šimkus    
 11   Ervan Joly-testault 
 Kasparas Vilkevičius 
    22:20  21:19 [24']    
[131] 15:25   E.Joly-testault, K.Vilkevičius      
 6   Laimis Fiodorovas 
 Mindaugas Butautas 
  21:15  21:12 [20']      
    [171] 17:35   M.Atkočaitis, V.Šimkus  
 7   Mažvydas Petkevičius 
 Giedrius Stravinskas 
      28:26  20:22  22:20 [41']  
[132] 15:25   M.Petkevičius, G.Stravinskas      
 10   Giedrius Lukošius 
 Gerhardas Skonsmanas 
  21:14  16:21  21:13 [33']      
  [151] 16:20   M.Petkevičius, G.Stravinskas    
 15   Aidas Giedrikas 
 Gedas Kuginys 
    19:21  21:17  21:14 [39']    
[133] 15:25   A.Giedrikas, G.Kuginys      
 2   Tomas Grigas 
 Raimondas Stakionis 
  21:15  17:21  21:14 [32']    A.Karpovich, A.Smalskis   3-a vieta
      [189] 18:30   A.Karpovich, A.Smalskis
       M.Petkevičius, G.Stravinskas   21:15  21:12 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Šimonis, E.Karaliūnas    
    [172] 17:35   R.Šimonis, E.Karaliūnas  
     D.Likas, D.Sirvydis   21:23  21:17  23:21 [42']   5-a vieta
      [190] 18:30   R.Šimonis, E.Karaliūnas
     E.Joly-testault, K.Vilkevičius     21:13  21:10 [22']
    [173] 17:35   E.Joly-testault, K.Vilkevičius  
     A.Giedrikas, G.Kuginys   21:23  21:19  21:18 [33']  
         
         
       D.Likas, D.Sirvydis   7-a vieta
     
       A.Giedrikas, G.Kuginys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Klavinš, U.Lazdinš    
   G.Klavinš, U.Lazdinš   ->    
    [174] 17:35   G.Klavinš, U.Lazdinš  
   V.Galiauskas, T.Petrauskas     21:15  21:17 [26']  
  [152] 16:20   D.Paulauskas, P.Žostautas    
   D.Paulauskas, P.Žostautas   21:17  18:21  21:18 [37']     9-a vieta
      [191] 18:30   L.Fiodorovas, M.Butautas
   A.Abromaitis, R.Poškus       20:22  21:12  21:16 [34']
  [153] 16:45   L.Fiodorovas, M.Butautas    
   L.Fiodorovas, M.Butautas   22:20  21:11 [31']    
    [175] 17:35   L.Fiodorovas, M.Butautas  
   G.Lukošius, G.Skonsmanas     21:13  21:11 [20']  
  [154] 16:45   G.Lukošius, G.Skonsmanas    
   T.Grigas, R.Stakionis   21:18  21:15 [25']    
         
       D.Paulauskas, P.Žostautas   11-a vieta
     
       G.Lukošius, G.Skonsmanas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Galiauskas, T.Petrauskas  
     V.Galiauskas, T.Petrauskas   ->   13-a vieta
     
     A.Abromaitis, R.Poškus     ->
     
     T.Grigas, R.Stakionis   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
European Mixed Team Championships - first stage
2020-12-09 10:00 2020-12-12 14:00
Nenustatyta, . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.