Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-01-18, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1   Valentas Stončius 
 Diana Lubė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Stončius, D.Lubė      
 16       ->      
  [64] 12:25   M.Kancleris, I.Savickienė    
 9   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
    21:12  21:13 [21']    
[41] 11:10   M.Kancleris, I.Savickienė      
 8   Mindaugas Kancleris 
 Ingrida Savickienė 
  21:16  25:23 [29']      
    [89] 13:15   M.Kancleris, I.Savickienė  
 5   Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
      21:7  21:19 [22']  
[42] 11:10   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 12   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  21:18  21:19 [30']      
  [65] 12:25   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
 13   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    21:18  21:9 [22']    
[43] 11:10   U.Lazdinš, I.Aldina      
 4   Ramūnas Paškevičius 
 Jolanta Sereckienė 
  21:17  21:15 [24']       1-a vieta
      [109] 14:35   M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė
 3   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
        21:11  21:8 [33']
[44] 11:10   D.Martinaitis, L.Venckutė      
 14   Tadas Staniulis 
 Eglė Rekašiūtė 
  21:17  22:20 [29']      
  [66] 12:25   D.Martinaitis, L.Venckutė    
 11   Remigijus Šimonis 
 Diana Valantinaitė 
    21:9  15:21  21:5 [30']    
[45] 11:10   R.Šimonis, D.Valantinaitė      
 6   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  21:14  21:12 [21']      
    [90] 13:15   M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė  
 7   Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:18  14:21  21:13 [32']  
[46] 11:35   D.Likas, R.Žigienė      
 10   Darius Likas 
 Rūta Žigienė 
  21:17  21:16 [25']      
  [67] 12:25   M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė    
 15   Gerhardas Skonsmanas 
 Renata Staupelienė 
    21:13  21:5 [18']    
[47] 11:35   M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė      
 2   Martynas Atkočaitis 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:9  21:9 [28']    A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   3-a vieta
      [110] 14:35   D.Martinaitis, L.Venckutė
       D.Martinaitis, L.Venckutė   21:12  21:18 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Stončius, D.Lubė    
    [91] 13:45   V.Stončius, D.Lubė  
     U.Lazdinš, I.Aldina   21:7  21:12 [20']   5-a vieta
      [111] 14:35   V.Stončius, D.Lubė
     R.Šimonis, D.Valantinaitė     21:13  24:22 [25']
    [92] 13:45   R.Šimonis, D.Valantinaitė  
     D.Likas, R.Žigienė   21:18  21:18 [27']  
         
         
       U.Lazdinš, I.Aldina   7-a vieta
     
       D.Likas, R.Žigienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   ->    
    [93] 13:45   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė     21:12  21:13 [24']  
  [68] 12:25   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
   R.Paškevičius, J.Sereckienė   21:8  21:13 [21']     9-a vieta
      [112] 14:35   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė
   T.Staniulis, E.Rekašiūtė       21:13  23:21 [23']
  [69] 12:25   T.Staniulis, E.Rekašiūtė    
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė   21:9  21:10 [21']    
    [94] 13:45   T.Staniulis, E.Rekašiūtė  
   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė     21:16  23:25  21:10 [39']  
  [70] 12:25   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė    
   G.Skonsmanas, R.Staupelienė   21:19  17:21  21:12 [33']    
         
       J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   11-a vieta
     
       G.Lukošius, E.Grigeliūnienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Paškevičius, J.Sereckienė  
     R.Paškevičius, J.Sereckienė   ->   13-a vieta
     
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė     ->
     
     G.Skonsmanas, R.Staupelienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.